Aktuality
Hudební domeček
Vytvořeno: 18.9.2015 19:04

Středisko volného času pořádalo v pátek 18. září výukový program s názvem Hudební domeček.

Děti si v průběhu 100 minutového programu vytvořily chrastítka, nádherné etno-masky, zahrály si spousty her, dozvěděly se mnoho nových informací o hudebních nástrojích, zahrály si na djembe, tančily rituální tance a především se skvěle bavily.

Tým pracovníků SVČ má radost, že si děti akci užily!

Funny Day 2015
Vytvořeno: 11.9.2015 23:16

Středisko volného času Méďa uspořádalo 10. září celodenní akci s názvem Funny Day. Oficiální program byl zahájen Během naděje (dříve Běh Terryho Foxe) v 9:00 hodin a pokračoval bohatým programem. Nejen děti, ale i dospělí si zde mohly vyzkoušet například netradiční deskové hry, proskákat se zábavní atrakcí zvanou Wipeout, zahrát si ringo, shlédnout vystoupení kynologů či například ukázku chvatů bojového sportu jiu-jitsu. Program byl doprovázen rovněž hudebním vystoupením Veroniky Vrublové a mladé kapely The Psychos, která zde našla celou řadu nových obdivovatelů a především obdivovatelek. Funny Day se za celý den zúčastnilo bezmála 1500 lidí.

Celý tým organizátorů má velkou radost, že jste si akci užili!

Týden otevřených dveří 2015
Vytvořeno: 1.9.2015 23:14

Ve Středisku volného času Méďa se neodkladně blíží zápis do zájmových útvarů. Přijďte si ve dnech od 14. do 18. září vybrat z naší nabídky právě ten, který vás bude bavit nejvíce. Těšíme se na vás!

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora