Retrohraní
7.9.2020, 14:52

V pátek 28. 8. 2020 se na zahradě SVČ Krnov konala akce RETROHRANÍ aneb dětství našich rodičů a prarodičů.
Počasí nám přálo, takže si naši návštěvníci, kteří byli mnohdy mladšími ročníky, mohli vyzkoušet spoustu her, kterými zaplňovali svůj volný čas jejich rodiče nebo dokonce i prarodiče. Mohli si zahrát domino, piškvorky, pexeso, zacvrnkat kuličky nebo si zaskákat přes gumu, panáka, projít se na chůdách či poskládat si náramek z céček. Všem účastníkům moc děkujeme a těšíme se, že si to ještě někdy zopakujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 14.10.2020 , 13:35

V sobotu 3. 10. 2020 se děti ze zájmových útvarů SVČ v rámci Šablon II vydaly do Světa techniky v Ostravě. Malý MasterChef si mohl vyzkoušet, jak vypadá strava kosmonautů, k jakým fyzikálním vlastnostem dochází při přípravě pokrmů, Mladý turista a Orientační běžci protáhli nohy po nejednom schodu a Modeláři si vyzkoušeli termodynamiku a dynamiku v praxi. Počasí přálo, takže se výlet opravdu vydařil a děti si odnesly nejeden poznatek.

Vytvořeno: 22.9.2020 , 19:55

Byli jsme u toho a bylo to parádní – jako ostatně každý rok. Moc děkujeme organizátorům, že můžeme být součástí této akce.

Těšíme se na příští rok!

Vytvořeno: 22.9.2020 , 19:44

Již tradičně jsme se v sobotu, 19. 9. 2020, postarali o herní zónu na Cvilínských schodech. Zájemci si mohli vyzkoušet některé z námi nabízených zájmových útvarů jako je laserová střelnice, badminton, orientační běh a MiniBoti nebo si jen tak odpočinout u skládání hlavolamu, hraní pukce, popřípadě projít na slackline a chůdách, zaházet u discgolfu. Už teď se těšíme na příští ročník.

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora