Lektor/ka dopravní výchovy

POZICE:

Středisko volného času Krnov, příspěvková organizace zastoupená ředitelkou, Mgr. Veronikou Kozlíkovou Dobrovského 16 794 01 Krnov

Vyhlašuje výběrové řízení na pozici: lektor/ka dopravní výchovy
Typ pracovně právního vztahu: DPP nebo DPČ (zpravidla 15 – 20 hodin týdně)
Pracovní poměr: od 1. dubna do 31. října 2019
Platová třída: podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění /8. platová třída
Požadavky na uchazeče:

– strukturovaný životopis zašlete na adresu veronika.kozlikova@svckrnov.cz – čistý trestní rejstřík, lékařská prohlídka – středoškolské pedagogické vzdělání

Náplň práce:

– výuka dopravní výchovy – spolupráce při organizování okrskového a okresního kola DSCM – organizování závěrečných zkoušek čtvrtých tříd

Ukončení výběrového řízení: do vybrání vhodného uchazeče

Bližší informace: Mgr. Veronika Kozlíková, mob.: 775 055 215, e-mail: veronika.kozlikova@svckrnov.cz

Dobrovského 281/16
Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Sponzoři a mediální podpora