Lektor/ka dopravní výchovy

POZICE:

Středisko volného času Krnov, příspěvková organizace
zastoupená ředitelkou, Mgr. Veronikou Kozlíkovou
Dobrovského 16
794 01 Krnov
Vyhlašuje výběrové řízení na pozici: lektor/ka dopravní výchovy
Typ pracovně právního vztahu: DPP nebo DPČ (zpravidla 15 – 20 hodin týdně)
Délka trvání pracovně právního vztahu: na dobu určitou (od 21. 9. 2020)
Platová třída: podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění /8. platová třída
Požadavky na uchazeče:
– strukturovaný životopis zašlete na adresu veronika.kozlikova@svckrnov.cz
– čistý trestní rejstřík, lékařská prohlídka
– středoškolské pedagogické vzdělání
Náplň práce:
– výuka dopravní výchovy
– spolupráce při organizování okrskového a okresního kola DSCM
– organizování závěrečných zkoušek čtvrtých tříd
Ukončení výběrového řízení: do vybrání vhodného uchazeče
Bližší informace:
Mgr. Veronika Kozlíková, mob.: 775 055 215, e-mail: veronika.kozlikova@svckrnov.cz
Mgr. Veronika Kozlíková
ředitelka SVČ Krnov

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Sponzoři a mediální podpora