Ing. Marcela Skopalová, DiS.

JMÉNO:
Ing. Marcela Skopalová, DiS.

NÁZEV POZICE:
ODDĚLENÍ AKCE NA KLÍČ A AKTIVIT DH

KONTAKT:
Telefon: +420 774 055 218
E-mail: marcela.skopalova@svckrnov.cz

Něco o mně:

Ve Středisku volného času Krnov zastávám pozici pedagoga volného času a jsem vedoucí oddělení akcí na klíč a aktivit na dopravním hřišti. Pod oddělení akcí na klíč spadá zajištění akcí a s nimi spojené zábavy a aktivit pro děti, například organizace Adaptačních programů, Halloweenu, Mikulášských programů pro MŠ a ZŠ, Čertování na krnovském náměstí při Vánočních trzích, Maškarní karnevaly, Reje čarodějnic, Dětských dnů či Pasování prvňáčků ale i jiné zážitkové akce pro MŠ, ZŠ či veřejnost. Vedení aktivit na dopravním hřišti zahrnuje zajištění výuky dopravní výchovy pro žáky čtvrtých tříd, dopravní soutěže mladých cyklistů či dětského dopravního dne.

Ve Středisku volného času Krnov pracuji také na pozici organizátora soutěží MŠMT, což ve zkratce znamená, že připravuji konání okresních (někdy také krajských) kol různých druhů olympiád pro žáky základních škol či středoškolské studenty. Spektrum soutěží je široké – od sportovních přes jazykové, až po přírodovědné.

Baví mě různorodost a široké spektrum činností, které má pozice nabízí. Je pro mě důležité dělat práci, která má smysl a vytváří druhým radost.

Kdo mě zná, tak ví, že pro mou osobnost je ze všeho nejvíce charakteristický smích. Ten se snažím zainteresovat do všeho, co dělám, a předávat jej tak dál. Myslím si, že s úsměvem jde vše lépe a věci dostávají novou přidanou hodnotu.

Ve svém volném čase ráda navštěvuji nejrůznější kulturní akce. Život si velmi často zpříjemňuji hudbou, šálkem dobrého čaje za vůně svíček, procházkami s milovanou rodinou a pejskem v přírodě, objevováním nových míst naší krásné země a poznáváním nových lidí. Co se týče sportu, tak nově objevuji sílu běhu a fitboxu.

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora