Zahradní slavnost aneb Pojďte s námi do cirkusu!
29.6.2021, 17:45
V sobotu 26. června 2021 otevřelo naše Středisko s velkou radostí bránu své zahrady příchozím návštěvníkům. I přes předcházející nejistá očekávání, zda akce bude vzhledem k aktuální epidemiologické situaci pro veřejnost povolena, jsme nakonec mohli přivítat spoustu dětí a jejich rodičů, kteří si společně přišli užít připravené atrakce, sportovní či kreativní činnosti. Mohli si přitom vychutnat skvělé jídlo a pití a za slunečného počasí, které nám přálo, si poslechnout hudbu nebo zhlédnout taneční vystoupení.
V jako správném cirkuse se především malí návštěvníci mohli setkat s mnoha klauny, navštívit věštkyni Jolandu a nahlédnout díky ní do budoucnosti, vyzkoušet si malování na tričko, zapojit se do sportovních soutěží, vyzkoušet si za pomoci hodné víly bublinování, vyřádit se na skákacím hradu či trampolíně, vyrobit si u mima růžičku nebo si nechat namalovat obličej. Po celou dobu konání akce hrála hudba, která podpořila veselou, uvolněnou a pohodovou letní atmosféru, děti si mohly zajezdit na koni, ozdobit si balónek naplněný heliem a s nadšením si vyzkoušet spoustu dalších aktivit. O dobré jídlo a pití taktéž nebyla nouze! Návštěvníci si mohli vychutnat ledovou či jinou skvělou kávu, připomenout si dětství cukrovou vatou, k dispozici byl také stánek s donutkami nebo langoši.
Po úvodním slovu paní ředitelky Veroniky Kozlíkové předvedly své taneční umění tanečnice ze skupiny Malaika a Dance4Life. Předvedla se i hudební skupina SAH. Závěr naší akce rozjela kapela BRIXTN. Všem vystupujícím moc děkujeme a doufáme, že se zase uvidíme.
Rádi bychom poděkovali všem příchozím, dětem a jejich rodičům, kteří si k nám přišli užít zábavné odpoledne, zapomenout na chvíli na starosti, vyzkoušet si prima aktivity a užít si letní pohody ohlašující příchod prázdnin!
Všem přejeme krásné, sluníčkové a veselé léto!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 17.8.2025 , 9:29
Do Střediska volného času zavítal londýnský detektiv Sherlock Holmes🕵️‍♀️ se svým věrným pomocníkem Dr. Watsonem👨‍⚕️, aby vyřešili několik nevysvětlitelných případů na Krnovsku.
Na svou pomoc si přizvali seržanty👮‍♂️👮‍♀️ z celého okolí, které si nejprve řádně vyzkoušeli z psychologických i fyzických dovedností💪
Vyřešili dávnou záhadu Tajemného Krnova a jejich ztracených varhan🎹 Vypátrali Ondrášův uloupený poklad💰, i to kdo snědl narozeninový dort🎂
Děkujeme všem zapáleným seržantům a seržantkám za jejich plné nasazení a bystré oko🧿 při řešení všech případů a těšíme se opět na viděnou při další misi.
Vaši detektivní vedoucí Terka, Vendy, Barča, Kačka a Vojta.
📎tereza.jerabkova@svckrnov.cz
Vytvořeno: 15.8.2025 , 14:01
Šmoulí týden na táboře
Na začátku týdne nás ve šmoulí vesnici přivítala Šmoulinka spolu se Silákem, Nešikou, Šprýmařem a Paletkou
Společně jsme se seznamovali, hráli hry, zpívali a tančili Ve šmoulí škole jsme posilovali, zpívali Lalala píseň, malovali vysněné Šmouly a naučili se šmoulí zumbu. Na dobrodružnou výpravu do Velkých Losin se k nám přidal šmoula Koumák
Cestou jsme plnili úkoly a při hledání pokladu dorazili až do místní pralinkárny, kde na nás čekaly odměny Nechyběla ani šmoulí olympiáda plná soutěží a sportovních výzev.
Na závěr jsme spojili síly, abychom přelstili Gargamela, zdolali překážkovou dráhu a vysvobodili ztraceného Taťku Šmoulu.
Děkujeme všem malým i velkým šmoulům za skvělý týden plný smíchu, dobrodružství a přátelství.
Vaši šmoulí vedoucí – Terka, Vendy, Kačka, Majda a Andrejka
tereza.jerabkova@svckrnov.cz
Vytvořeno: 14.8.2025 , 9:11
Mrňousci v akci! 🌞
Na našem příměstském táboře pro nejmenší v SVČ Krnov jsme zažili týden plný dobrodružství a radosti!🚀
👧👦 Dováděli jsme na dopravním hřišti, kde se z nás stali malí řidiči, osvěžili jsme se v řece Opavici a vyrazili na výlet lodí. Vůně bylinek nás provázela na bylinkovém workshopu, kde jsme si vyzkoušeli, co všechno příroda dokáže😌🌿
Nechyběly pohybové hrátky s hobíky, tvořivé chvilky, při kterých jsme si nazdobili vějířky a kufříky na cesty – připravené na další dobrodružství!🚢✈️
Navštívili jsme i výstavu Sevy ve Flemmichově vile a proměnili se v malé pekaře, když jsme si vlastnoručně upekli křupavé houstičky🥐
Byl to týden plný smíchu, poznávání a nových zážitků, a to s těmi nejlepšími Mrňousky!♥️
📎barbora.komarkova@svckrnov.cz
Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora