Mgr. Veronika Kozlíková

JMÉNO:
Mgr. Veronika Kozlíková

NÁZEV POZICE:
ŘEDITELKA SVČ KRNOV

KONTAKT:
Telefon: +420 775 055 215
E-mail: veronika.kozlikova@svckrnov.cz

Něco o mně:

Své působení ve Středisku volného času jsem započala v roce 2001 jako pedagog volného času a od roku 2012 vedu a řídím celé SVČ. Má pracovní náplň obsahuje velmi široké spektrum činností.  Plně si uvědomuji, že ke správnému chodu organizace je nutné profesionálně a zodpovědně řídit a koordinovat všechny oblasti patřící k zájmovému vzdělávání. Vedu tým erudovaných, kreativních a schopných lidí, se kterými realizuji naše společné cíle, vize ad. Ke kvalitní týmové práci využívám teambuildingy, současně se školeními a workshopy, jejichž program je zaměřen na rozvoj komunikačních dovedností, efektivní spolupráci a další důležitá témata.

Významnými pilíři mých pracovních aktivit jsou rozvoj a prohlubování kvalitní spolupráce s různými institucemi nejen z Krnova, využívání finančních prostředků z dotací určených k rozvoji a modernizaci zájmového vzdělávání, profesionální spolupráce se zřizovatelem městem Krnov a systematické řešení renovací vnitřních prostor budovy a kultivace okolí střeleckého domu.

Spolupracuji s mými kolegy při realizaci akcí zařízení, organizuji letní tábory, zimní soustředění, také se podílím na přípravách orientačních a běžeckých závodů, moderuji kulturní a sportovní akce. Jsem členkou Krajské koordinační rady a členkou Sportovní komise města Krnova.

Přes 23 let se věnuji trénování orientačního běhu, který považuji za vynikající sport pro život. Prostřednictvím tohoto sportu děti učím, jak se umět orientovat v přírodě, především však, jak se správně, rychle a samostatně rozhodovat v tréninkových i závodních situacích, které mohou být někdy velmi náročné až krizové. Zvládnutí a umění uvedených dovedností mají úžasný potenciál pro kvalitní „žití“. Jak předešlé řádky napovídají, jsem proaktivním člověkem, který miluje pohyb, pobyt v přírodě a na horách, cestování ad. Své volné chvíle věnuji poslechu hudby, četbě historické literatury, angličtině a odpočinku u šálku dobrého čaje.

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora