DANCE LIFE! 2023 – 24. 11. – 26. 11. 2023
30.11.2023, 10:01
DANCE LIFE! 2023 aneb taneční festival, který se letos opět po roce konal na brněnském výstavišti, probíhal od minulého pátku 24. 11. do neděle 26. 11. 2023.
DANCE LIFE! představuje jedinečné spojení tanečního festivalu a veletrhu určeného pro aktivní tanečníky i širokou veřejnost
Nabízí širokou paletu tanečních stylů, které si lze vyzkoušet na workshopech různých úrovní, a to si naši taneční lektoři nemohli přeci nechat ujít!
V těchto třech dnech měli jedinečnou příležitost vybírat z celkem 60 workshopů, shlédnout 5 tanečních soutěží a zažít 50 shows. Zájem byl skutečně ohromný, protože si účastníci mohli vyzkoušet lekce ve stylu house, contemporary, hip hop, jazz dance, lyrical jazz, afro, dancehall a mnohé další, a to nejen od českých ale i zahraničních lektorů a choreografů.
Toto setkání bylo velmi inspirativní i náročné. Všichni si ho velmi pochvalovali a nemůžou se dočkat dalšího ročníku
Velké poděkování patří také našim tanečním lektorům, kteří mají stále chuť se vzdělávat, rozvíjet svou vášeň k tanci, a to vše dále předávat svým svěřencům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 26.1.2024 , 9:21
V sobotu dopoledne se v keramickém ateliéru na Žižkové opět tvořilo s hlínou.
Podilvejte se společně s námi, jak to dopadlo.
Vytvořeno: 26.1.2024 , 9:10
Druhý Vánočkový den 15. prosince 2023 a zároveň třetí vlna show patřila všem kategoriím taneční skupiny Dance4Life, BM Dance, Antigoni a Poupátkům mini.
Jak velké, tak i ty nejmenší tanečnice to zvládly na nespočet hvězdiček a vy jste je krásně ocenily podporou a potleskem Máme zde neskutečně šikovné děti!
Děkujeme za to, že jste s námi. Také děkujeme SVČ Krnov, městu Krnov a SRPD při SVČ Krnov za podporu.
Nesmíme také zapomenout na výborné občerstvení od ZÚ Peče celý Krnov a fotografie pořízené Danielem Winklerem (https://winkler-photography.eu/)
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=EOacGpoW34U
Vytvořeno: 26.1.2024 , 8:56
Druhý Vánočkový den 15. prosince 2023 patřil všem kategoriím taneční skupiny Flash a Malaika
Na parketě jsme se mohli pokochat mnoha choreografiemi, které děvčata za celé pololetí zvládla a vykouzlila tak mnoho úsměvů mezi všemi zúčastněnými
Byla to opět parádní podívaná! Závěr show patřil skupině The Plaki, která si letos připravila vlastní ztvárnění pohádky S čerty nejsou žerty, a to opět stálo za to. Celý sál se smíchy otřásal
Děkujeme za to, že jste s námi. Také děkujeme SVČ Krnov, městu Krnov a SRPD při SVČ Krnov za podporu.
Nesmíme také zapomenout na výborné občerstvení od ZÚ Peče celý Krnov a fotografie pořízené Danielem Winklerem (https://winkler-photography.eu/)

 

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=4XWj4x_w5HE

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora