Příměstský tábor ADDAMSOVA RODINA I. 21. 8. – 25. 8. 2023
15.9.2023, 9:21
Do střediska zavítala poněkud výstřední rodinka Addamsových a s ní dětem začala letní škola v Akademii Nevermore.
Hned první den musely děti zapojit boky a naučit se taneční kroky s Wednesday. Při další hodině naopak použily prsty. Na co? Přece na lusknutí.
S Gomezem je čekala lekce šermu a spoustu dalšího. Zkrátka byl to neskutečný týden a my se nemůžeme dočkat příštího roku v Nevermore (Pozor! Zápis se spustí v lednu😉).
Vojtěch Musil, Barbora Stoklasová, Viktorie Višňovská, Andrea Vlková a Tereza Jeřábková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 30.11.2023 , 10:11
V neděli 26. listopadu se taneční skupina Flash junior zúčastnila Mistrovství světa 🌍World Dance Championship 2023 konaného v Liberci.
Setkalo se zde více než tři tisíce tanečníků z více než dvaceti zemí světa. Soutěžilo se v různých tanečních stylech a žánrech. Hodnotící porota se skládala z mezinárodních tanečních mistrů a profesionálů💃🏼💃🏼💃🏼
Ve standartních show velkých skupin se předvedla právě naše taneční skupina Flash junior, která si vytančila 1. místo s plesovou formací „Granada“, sestavenou Janou Matějkovou.
Gratulujeme všem našim mistryním světa!
🤩🤩🤩
Vytvořeno: 30.11.2023 , 10:01
DANCE LIFE! 2023 aneb taneční festival, který se letos opět po roce konal na brněnském výstavišti, probíhal od minulého pátku 24. 11. do neděle 26. 11. 2023.
DANCE LIFE! představuje jedinečné spojení tanečního festivalu a veletrhu určeného pro aktivní tanečníky i širokou veřejnost
Nabízí širokou paletu tanečních stylů, které si lze vyzkoušet na workshopech různých úrovní, a to si naši taneční lektoři nemohli přeci nechat ujít!
V těchto třech dnech měli jedinečnou příležitost vybírat z celkem 60 workshopů, shlédnout 5 tanečních soutěží a zažít 50 shows. Zájem byl skutečně ohromný, protože si účastníci mohli vyzkoušet lekce ve stylu house, contemporary, hip hop, jazz dance, lyrical jazz, afro, dancehall a mnohé další, a to nejen od českých ale i zahraničních lektorů a choreografů.
Toto setkání bylo velmi inspirativní i náročné. Všichni si ho velmi pochvalovali a nemůžou se dočkat dalšího ročníku
Velké poděkování patří také našim tanečním lektorům, kteří mají stále chuť se vzdělávat, rozvíjet svou vášeň k tanci, a to vše dále předávat svým svěřencům.
Vytvořeno: 14.11.2023 , 8:07
Desítky běžců a cyklistů se dnes vydaly na trasy Hrouzovky, již 37. ročníku veřejného závodu v přespolním běhu a veřejného závodu kol.
👉 Závod pořádal Klub orientačních sportů TJ Lokomotiva Krnov ve spolupráci se SVČ Krnov.
Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora