Rekonstrukce zahrady SVČ
2.2.2021, 16:35

Už jste viděli návrh týmu architekta Marka Juránka, který měl za úkol zpracovat vstupní prostor do zahrady Střediska volného času?

Vypadá to opravdu skvěle a my už se nemůžeme dočkat, až se s úpravami začne!

Vstupní prostor do zahrady Střeleckého domu (SVČ Krnov) prokoukne. Navazuje na předválečnou historii a navrhujeme důstojný gastrostánek.
Více informací najdete v Krnovských listech (http://bit.ly/KLsvc – str. 3), návrh z dílny Atelieru Juránek můžete detailně prostudovat tady: https://docdro.id/G6AQha8

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 21.3.2023 , 16:19
V sobotu 11. března se vydala děvčátka z Flash mini za doprovodu dua z taneční skupiny Malaika na první letošní soutěž do Bystřice pod Hostýnem. Zde se konal Včelínský taneční pohár 2023, pořádaný SVČ Včelín.
Mini kategorie soutěž zahájila a naše tanečnice se umístily na nádherném bronzovém místě, a to díky své choreografii „Bambitka“ pod vedením Andrejky Dembkovské. Ta se účastnila jako soutěžící společně s Ladou Brožkovou pod záštitou naší skupiny Malaika v duech. Tentokrát se vydaly do contemporary choreografie s názvem „Žárlivá“ a obsadily zlatou příčku.
Gratulujeme tanečnicím a tímto ohlašujeme taneční soutěžní sezónu za zahájenou!
Vytvořeno: 22.2.2023 , 10:49
Krnovští orientační běžci si od pátku do neděle 10. 2. – 12. 2. 2023 užívali krásy zimní přírody v Jeseníkách. Tradiční zimní soustředění začalo výšlapem na sněžnicích z Ovčárny na Barborku, poté jsme pokračovali nad Ovčárnou přes bod Nad Velkým kotlem a po žluté směrem do Karlova.
Další dva dny jsme se intenzivně věnovali zdokonalování jízdy na běžkách pomocí průpravných cvičení a poté jsme využívali běžkařské trasy kolem Karlova. Večerní programy byly věnovány především mapové teorii a hrám.
Zimní počasí nám přálo a celý pobyt se nesl ve velmi pohodové atmosféře, přestože jsme v neděli všichni cítili namožené svaly na celém těle.
Veronika Kozlíková
Foto: Pavel Kozlík
Vytvořeno: 22.2.2023 , 10:15
Tento týden byl ve SVČ Krnov plný dětí, které přišly na karnevalový program do našeho malého šapitó.
V pondělí se programu zúčastnily děti ze ŠD ZŠ Dvořákův okruh a ve čtvrtek naopak děti z přípravné třídy ZŠ Smetanův okruh.
Ve Velkém sále jsme společně pěkně řádili, otestovali své cirkusové dovednosti na opičí dráze, nakupovali zvířátka na nová čísla a také jsme potrénovali ručičky při výrobě klaunů či malých šapitó.
Věříme, že jste si s námi program užili a těšíme se zase příště
Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora