Rekonstrukce zahrady SVČ
2.2.2021, 16:35

Už jste viděli návrh týmu architekta Marka Juránka, který měl za úkol zpracovat vstupní prostor do zahrady Střediska volného času?

Vypadá to opravdu skvěle a my už se nemůžeme dočkat, až se s úpravami začne!

Vstupní prostor do zahrady Střeleckého domu (SVČ Krnov) prokoukne. Navazuje na předválečnou historii a navrhujeme důstojný gastrostánek.
Více informací najdete v Krnovských listech (http://bit.ly/KLsvc – str. 3), návrh z dílny Atelieru Juránek můžete detailně prostudovat tady: https://docdro.id/G6AQha8

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 23.9.2022 , 10:23
V neděli za ne příliš příznivého počasí
proběhly závody kočárků, na kterých jste si mohli nejen zazávodit o krásné ceny, ale také posedět u teplého čaje a sušenek, ozdobit si kočárky v tvořivé dílničce nebo si nesoutěžně zajezdit s malými kočárky na dráze.
Děkujeme všem zúčastněným, že se za námi zastavili a také městu Krnov za darované odměny
Vytvořeno: 17.9.2022 , 8:22
Ve dne 13. 9. 2022 v našich zbrusu nových ateliérech nad jídelnou ZŠ Žižkova proběhl Den otevřených dveří.
Doufáme, že jste si ho společně s námi užili, něco malého si vyrobili a samozřejmě se přihlásili do výtvarného či keramického kroužku. Pokud ještě ne, dlouho neotálejte.
Vytvořeno: 5.9.2022 , 10:23

Ve dnech 22. 8. – 26. 8. 2022 se konal již tradičně příměstský tábor Léto v sedle, a to ve stáji Láryšov pod hlavičkou SVČ Krnov. Děti měly možnost užít si celý týden s koňmi a učily se o ně pečovat. Naučily se základy zacházení s koňmi, učily se správně vodit, vyčistit je i nastrojit, ale samozřejmě jezdit. Také si zkusily cvičení na jezdeckém trenažeru, užily si procházky v lese a dozvěděly se také pár znalostí z chovu koní. Nechyběla ani vzácná návštěva pana kováře, který dětem ukázal, jak správně upravovat kopyta, a co vše to obnáší. Poslední den si děti na památku vyrobily odznáčky s naší milou Janičkou a zakončily tak tábor kreativně.

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora