Včelínský taneční pohár 2023 (11. 3. 2023)
21.3.2023, 16:19
V sobotu 11. března se vydala děvčátka z Flash mini za doprovodu dua z taneční skupiny Malaika na první letošní soutěž do Bystřice pod Hostýnem. Zde se konal Včelínský taneční pohár 2023, pořádaný SVČ Včelín.
Mini kategorie soutěž zahájila a naše tanečnice se umístily na nádherném bronzovém místě, a to díky své choreografii „Bambitka“ pod vedením Andrejky Dembkovské. Ta se účastnila jako soutěžící společně s Ladou Brožkovou pod záštitou naší skupiny Malaika v duech. Tentokrát se vydaly do contemporary choreografie s názvem „Žárlivá“ a obsadily zlatou příčku.
Gratulujeme tanečnicím a tímto ohlašujeme taneční soutěžní sezónu za zahájenou!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 15.9.2023 , 9:42
Ve dnech 21. 8. – 25. 8. 2023 se konal již tradičně příměstský tábor Léto v sedle, a to ve stáji Láryšov pod hlavičkou SVČ Krnov. Děti měly možnost užít si celý týden s koňmi a učily se o ně pečovat.
Naučily se základy zacházení s koňmi. Učily se správně vodit, vyčistit je i nastrojit, ale samozřejmě i jezdit. Letos si všechny přály hlavně vyjížďky na koních do přírody, tak jsme jim jejich přání splnili.
S koníky si zajely k řece, jezdily v okolních lesích a zajely si na koních až na Strážiště do Úvalna. V odpoledních hodinách se mohly schladit v bazéně nebo hrát hry na našem obřím pískovišti. Byly připraveny také krásné a nápadité výtvarné činnosti, které děti moc bavily.
Nejkrásnější pohled na svět je totiž z koňského hřbetu 😊
Vytvořeno: 15.9.2023 , 9:21
Do střediska zavítala poněkud výstřední rodinka Addamsových a s ní dětem začala letní škola v Akademii Nevermore.
Hned první den musely děti zapojit boky a naučit se taneční kroky s Wednesday. Při další hodině naopak použily prsty. Na co? Přece na lusknutí.
S Gomezem je čekala lekce šermu a spoustu dalšího. Zkrátka byl to neskutečný týden a my se nemůžeme dočkat příštího roku v Nevermore (Pozor! Zápis se spustí v lednu😉).
Vojtěch Musil, Barbora Stoklasová, Viktorie Višňovská, Andrea Vlková a Tereza Jeřábková
Vytvořeno: 15.9.2023 , 8:50
První turnus příměstského tábora Šikulové letos zavítal mezi piráty.
První den si děti nachystaly své kouzelné kufříky🧳 a mohly vyrazit na tajuplnou cestu kolem světa.
🎨Na této cestě si vyrobily lodičky, havajské věnce, vlastní totem, náramky, lapač snů, zvonkohru a mnoho dalšího. Nechybělo ani plnění úkolů a hledání pokladu.
Společně tak navštívili mnoho kontinentů, ale nejvíc se jim líbilo bubnování na djembe v Africe a výlet do kina na Malou mořskou vílu.
Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora