Zimní soustředění orientačních běžců 10. 2. – 12. 2. 2023
22.2.2023, 10:49
Krnovští orientační běžci si od pátku do neděle 10. 2. – 12. 2. 2023 užívali krásy zimní přírody v Jeseníkách. Tradiční zimní soustředění začalo výšlapem na sněžnicích z Ovčárny na Barborku, poté jsme pokračovali nad Ovčárnou přes bod Nad Velkým kotlem a po žluté směrem do Karlova.
Další dva dny jsme se intenzivně věnovali zdokonalování jízdy na běžkách pomocí průpravných cvičení a poté jsme využívali běžkařské trasy kolem Karlova. Večerní programy byly věnovány především mapové teorii a hrám.
Zimní počasí nám přálo a celý pobyt se nesl ve velmi pohodové atmosféře, přestože jsme v neděli všichni cítili namožené svaly na celém těle.
Veronika Kozlíková
Foto: Pavel Kozlík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 15.9.2023 , 9:42
Ve dnech 21. 8. – 25. 8. 2023 se konal již tradičně příměstský tábor Léto v sedle, a to ve stáji Láryšov pod hlavičkou SVČ Krnov. Děti měly možnost užít si celý týden s koňmi a učily se o ně pečovat.
Naučily se základy zacházení s koňmi. Učily se správně vodit, vyčistit je i nastrojit, ale samozřejmě i jezdit. Letos si všechny přály hlavně vyjížďky na koních do přírody, tak jsme jim jejich přání splnili.
S koníky si zajely k řece, jezdily v okolních lesích a zajely si na koních až na Strážiště do Úvalna. V odpoledních hodinách se mohly schladit v bazéně nebo hrát hry na našem obřím pískovišti. Byly připraveny také krásné a nápadité výtvarné činnosti, které děti moc bavily.
Nejkrásnější pohled na svět je totiž z koňského hřbetu 😊
Vytvořeno: 15.9.2023 , 9:21
Do střediska zavítala poněkud výstřední rodinka Addamsových a s ní dětem začala letní škola v Akademii Nevermore.
Hned první den musely děti zapojit boky a naučit se taneční kroky s Wednesday. Při další hodině naopak použily prsty. Na co? Přece na lusknutí.
S Gomezem je čekala lekce šermu a spoustu dalšího. Zkrátka byl to neskutečný týden a my se nemůžeme dočkat příštího roku v Nevermore (Pozor! Zápis se spustí v lednu😉).
Vojtěch Musil, Barbora Stoklasová, Viktorie Višňovská, Andrea Vlková a Tereza Jeřábková
Vytvořeno: 15.9.2023 , 8:50
První turnus příměstského tábora Šikulové letos zavítal mezi piráty.
První den si děti nachystaly své kouzelné kufříky🧳 a mohly vyrazit na tajuplnou cestu kolem světa.
🎨Na této cestě si vyrobily lodičky, havajské věnce, vlastní totem, náramky, lapač snů, zvonkohru a mnoho dalšího. Nechybělo ani plnění úkolů a hledání pokladu.
Společně tak navštívili mnoho kontinentů, ale nejvíc se jim líbilo bubnování na djembe v Africe a výlet do kina na Malou mořskou vílu.
Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora