Pro veřejnost
Cena:
Datum:
50
16.10.2021
Zažijte společně se skřítkem Racochejlem nezapomenutelné dobrodružství plné kouzel a lampionů.
Stezku se spousty úkolů naleznete v zahradě SVČ Krnov a jejím okolí. Cena za osobu činí 50,- Kč a prodej vstupenek bude ukončen přesně v 19:00.
Pokud nám počasí nebude přát, schová se skřítek i s celou stezkou do klobouku a jen tak nevyleze.
80
12.10.2021

Zavítejte společně s Janou a Vladimírem Poulíkovými do Kolumbie. Prostřednictvím fotografií, videí a poutavého povídání se na chvíli ocitnete v této krásné zemi plné umění, kávy, bohaté přírody a pestrobarevné architektury.

30
26.9.2021 - 24.10.2021

Po menší pauze se opět hlásíme s představením loutkového souboru Krnováček. První představení proběhne už v neděli 26. 9. 2021 a 24. 10. 2021 čímž vás srdečně zveme.

Loutkářský soubor Krnováček zve malé i velké diváky na tradiční pohádku Budulínek.

Kapacita sálu je omezená na 35 míst.

Vstupenku si můžete koupit na recepci SVČ Krnov .

Těšíme se na Vás.

50
24.9.2021
Těšte se na zahradu plnou bytostí z různých civilizací, které žijí v bájích a pověstech už od nepaměti a jsou součástí našeho světa.
Ryčí a skučí, chrlí plameny a jedovatý dech. Jsou obrovité i maličké, překrásné i ošklivé až běda.
Už se na vás třesou!
Nezapomeňte na sebe hodit strašidelný kostým, do batůžku přibalte špekáček a přijďte mezi nás.
Těšit se můžete i na tradiční ohňostroj!
Vstupné: 50 Kč/osoba
V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá na další týden, a to 1. 10. 2021.

Těšíme se na vás

tým SVČ Krnov

ZDARMA
21.9.2021

Přijďte 21. 9. 2021 na Dopravní hřiště u SVČ Krnov a zúčastněte se „Dětského dopravního dne“. Budou pro vás připravená stanoviště s úkoly, poznávání dopravních značek, jízdy zručnosti a cyklokvíz.

ZDARMA
13.9.2021 - 17.6.2022
Mateřské centrum je pro všechny maminky a tatínky s dětmi OTEVŘENO💁‍♀️
Každý den si můžete s dětmi pohrát v herničce nebo využít některých zájmových útvarů, které jsou pro vás v rámci MC připraveny:
Angličtina pro nejmenší: Děti si procvičí angličtinu přirozenou formou pomocí scének, her, soutěží, písniček, povídání a pohybu.
Cvičení rodičů s dětmi: Zábavné cvičení, tvoření, hry s padákem, pěnovými kostkami, overbally, gymnastickými míči apod. za doprovodu písniček a říkadel. Zaměříme se však i na senzomotorické aktivity.
Jogínci: Jóga zlepšuje u dětí soustředěnost, koordinaci a učí děti také v klidu odpočívat. Společně budeme poznávat jógové cviky, které budou zahrnuty do her, či nějakého příběhu do kterého se necháme vtáhnout.
Malý jogínci tak budou mít různorodé hodiny s obsahem dechových cvičení, cvičení těla za pomocí jógových pozic, jógových her za pomocí říkadel a písní, relaxace, či hmatových chodníčků.
Jógu necvičíme hned po jídle. Malé děti poměrně rychle tráví, proto minimálně hodinu před lekcí nejíme. Lehká svačinka v podobě ovoce, zeleniny nevadí.
Na lekce si nosíme tenký ručník, který si pokládáme na karimatku (ideální volbou jsou rychleschnoucí tenké ručníky z Decathlonu). Je možné se zapsat i v průběhu celého školního roku.
dle typu ZÚ
6.9.2021 - 24.6.2022

Chcete se stát lektorem ZÚ ve Středisku volného času Krnov?

Pak je tato příležitost právě pro vás. Vymyslete si vlastní zájmový útvar podle svých představ a využijte naplno svůj potenciál.
Ostatní už spolu doladíme a se vším vám rádi pomůžeme.

Bližší informace naleznete na přiloženém plakátu, popřípadě můžete kontaktovat naši milou paní ředitelku Mgr. Veroniku Kozlíkovou na tel.: +420 775 055 215 nebo e-mailové adrese: veronika.kozlikova@svckrnov.cz.

Těšíme se na všechny nové tváře.

Tým SVČ Krnov

ZDARMA
6.9.2021 - 17.6.2022

Vážení rodiče, klienti,

prosíme vás tímto s spolupráci v rámci stanovených hygienických pravidel, tj. při vstupu do SVČ a pohybu ve společných prostorách používejte ochranu úst a nosu.

V zájmových útvarech je aktuálně stanoven počet 19 účastníků a jeden pedagog/lektor, tj. nevzniká povinnost testování či odevzdávání čestných prohlášení. V zájmových útvarech je možno vyučovat bez zakrytí úst a nosu.

Doprovod malých dětí prosíme, aby se v budově SVČ zdržoval jen po nezbytně nutnou dobu.

SVČ zabezpečí vše potřebné pro zajištění hygienických pravidel.

 

 

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na setkávání s vámi.

 

Tým SVČ Krnov

ZDARMA
3.9.2021 - 13.11.2021

Na letošní podzim jsme pro vás připravili tyto akce:

ZDARMA
17.5.2021 - 31.10.2021

V pondělí 17. 5. 2021 otevíráme dopravní hřiště
🚴🏻‍♂️🚴🏻🚴🏻‍♀️

Každý den od 14:00 do 18:00 můžete své děti naučit pohybu v běžném silničním provozu, poznávat značky a dodržovat základy bezpečnosti. O víkendu pro vás bude připravena zábavná dopravní aktivita.

Pokud chcete navštívit dopravní hřiště, ale nemáte tu správnou výbavu, rádi vám zapůjčíme jízdní kola, odrážedla, šlapadla a přilby za symbolických 10 Kč.

Na všechny se moc těšíme!

Tým SVČ Krnov

ZDARMA
1.4.2021 - 31.12.2021

Po několika letech se vracíme k adopci žirafy Rothschildové, která je druhým nejvíce ohroženým poddruhem žirafy jen s několika sty žijícími jedinci.

Z důvodu šíření koronaviru je aktuálně ZOO Olomouc uzavřená, a proto jsme se v rámci podpory ohrožených zvířat zapojili právě do adopce ročního mláděte Sharifky, která své první narozeniny oslaví 26. 4. 2021.

Při té příležitosti pro vás připravujeme speciální limitované taštičky DODO inspirované právě touto žirafkou.🦒

Od 3. května si budete moci vytvořit vlastní plyšovou žirafku nebo originální látkový pytlíček. Pokud byste chtěli pouze přispět na Sharifku, můžete si již nyní koupit malý odznak. Veškerý výtěžek z květnových DODO taštiček a z prodeje odznaků poputuje právě do ZOO Olomouc.

Budeme velice rádi, když do toho půjdete s námi! Sledujte proto naše akce, kde se žirafa bude objevovat.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Kontakt: Ing. Jana Kleková, tel.: 775 055 218, e-mail: jana.klekova@svckrnov.cz

Váš Tým SVČ Krnov

Zobrazit všechny akce, všetně předešlých

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora