Aktuality
Ukliďme Krnov
Vytvořeno: 11.4.2019 13:15

V sobotu 6. 4. dopoledne se desítky dobrovolníků sešly v parku za městskými lázněmi, aby už popáté společně vyčistily od odpadků tuto část města, včetně břehu řeky Opavy. Akce se konala v rámci celorepublikové výzvy Ukliďme svět, ukliďme Česko a společně ji s podporou města Krnova uspořádal skautský oddíl K3, SVČ Krnov, Lesní školka Vlčí doupě a Klub českých turistů Krnov.

Badmintonový turnaj v SVČ Ostrava
Vytvořeno: 11.4.2019 12:56

V sobotu 6. 4. se v Ostravě konal turnaj v badmintonu, kam se vydaly děti ze zájmového útvaru Badminton I a II. Středisko volného času Ostrava – Moravská Ostrava pro nás připravilo přátelskou hru pro mladší i starší kategorii hráčů, které se zúčastnilo celkem osm dětí z Krnova. Děti však strávily sobotní dopoledne nejen soutěžením v badmintonu, ale i hraním dalších zábavných míčových aktivit. Tímto bychom chtěli poděkovat Středisku volného času v Moravské Ostravě a těšíme se na další spolupráci.

CDO – Czech Dance Masters v Opavě
Vytvořeno: 8.4.2019 13:01

V neděli 31. 3. se v Opavě konalo regionální kolo Moravskoslezského kraje taneční soutěže CZECH DANCE MASTERS pod záštitou CDO – České taneční organizace, na které nás reprezentovaly taneční skupiny Flash, The Plaki, Calipso dance a Dance4life. Děvčata ze skupiny Flash junior pod vedením Aničky Smékalové soutěžila v kategorii Street dance s formací „Wierdo“ a umístila se na krásném bronzovém místě. Za hlavní věkovou kategorii bojovala taneční skupina The Plaki pod vedením Jany Matějkové a Renči Kotasové, kde obsadila 2. místo s formací „Tak jde čas“. Děti soutěžící za Calipso dance, z nichž některé jely na taneční soutěž poprvé, si vytancovaly v kategorii Hobby street 4. místo s formací „Kolega z lega!“, jejíž tvůrcem je vedoucí taneční skupiny Aleš Grygar s Elenou Dimitriu. Juniorští tanečníci Calipso dance nás reprezentovali v kategorii Street dance s formací „Reborn“, kterou sestavili vedoucí Rosťa Liška a Zuza Bučková a která jim vynesla 2. místo. Nejstarší tanečníci pod vedením Aleše Grygara v kategorii Street dance II. liga dospělých uspěli s formací „Play without rules“ na rovněž stříbrné příčce. 1. místo si vytančili v kategorii Hobby street II. ligy dospělých s formací „Bylo nás 9“, jež byla vytvořena kolektivem. Medaile si v neposlední řadě vysloužila i děvčata z taneční skupiny Dance4life, která obsadila 2. místo v kategorii Disco dance. Všichni naši soutěžící postoupili na mistrovství Moravy, které se bude konat v 13.–14. 4. 2019 v Olomouci.

Gratulujeme a držíme palce!

Dort 3x jinak
Vytvořeno: 4.4.2019 9:20

Série kurzů pečení dortu je za námi a my pro vás máme malou ochutnávku alespoň v podobě fotografií, kde hlavní roli hrají zrcadlové a nahé dortíky. No nejsou neodolatelné?

Celostátní přehlídka dětských recitátorů
Vytvořeno: 2.4.2019 9:07

Dne 27. března se ve SVČ Krnov uskutečnilo okresní kolo celostátní přehlídky dětských recitátorů. Soutěže se zúčastnili žáci základních škol a gymnázií z okresu Bruntál, aby zde předvedli svůj talent a přednesli řadu krásných poetických i prozaických textů. Na příčkách vítězů se umístili… Kategorie 0: 1. místo – Amálie Pavlusová 2. místo – Magdaléna Lišková 3. místo – Nela Jargašová Kategorie 1: 1. místo – Tereza Odstrčilíková 2. místo – Petr Kolner 3. místo – Agáta Londinová Kategorie 2: 1. místo – Julie Tribusová 2. místo – Eliška Herniková 3. místo – Martin Hlaváček Kategorie 3: 1. místo – Vojtěch Flosman 2. místo – Adéla Kozelková 3. místo – Alice Mičková Kategorie 4: 1. místo – Anna Surovková 2. místo – Tamara Hradilová 3. místo – Adéla Burdová Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům gratulujeme.

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora