Aktuality
Lyžařská školička 2018
Vytvořeno: 18.1.2018 12:15

V tomto týdnu se s dětmi z MŠ Žižkova učíme lyžovat na Annabergu. Můžete se podívat, jak děti pod vedením Klárky Homolové od nás ze SVČ a dalších trenérů získávají na lyžích jistotu a sjezdování si užívají. A když se náhodou nezadaří, pomocné ruce nejsou daleko :-)

Závěrečná kolona tanečních kurzů 2017
Vytvořeno: 10.1.2018 17:45

V pátek 15. 12. 2017 se konala závěrečná kolona tanečních kurzů pro středoškoláky ve Slezském domově v Krnově. Celkem 25 párů doprovázela živou hudbou kapela BT Junior. Mladí tanečníci předvedli to, co se naučili v průběhu celého kurzu, svým přátelům a rodině v plně vyprodaném sále.

Společenský večer moderovali zkušení lektoři a mistři ve společenských tancích Hana Gajdošová a Jiří Novák, kteří vše zvládli s grácií a patří jim velký dík.

Proběhla také tradiční taneční soutěž mezi nejlepšími šesti tanečními páry. Výsledky soutěže byly hodně těsné a porota měla těžké rozhodování. První tři vítězné páry získaly krásné dárky: 1. místo – lístky na kapelu Mirai  v clubu Kofola a rychlé špunty :-) 2. místo – lísky na kapelu Nebe v clubu Kofola a stylovou Santovskou čapku :-) 3. místo kosmetickou sadu Nivea a čokošku :-)

Za SVČ Krnov chci popřát účastníkům kurzu i lektorům, ať novým rokem 2018 protančí lehkou nohou.

Těšíme se na nové kurzy od září 2018

Tereza Jeřábková, SVČ Krnov

Taneční kurzy společenských tanců pro středoškoláky
Vytvořeno: 8.1.2018 14:32

Z organizačních důvodů jsme Taneční kurz společenských tanců pro středoškoláky, který měl začínat již ve středu 10. 1. 2018 přesunuli na září s tím, že by proběhly dva kurzy vždy ve středu a v pátek. Stávající a případně i nové zájemce žádáme, aby kontaktovali organizátorku kurzu Terezu Jeřábkovou a domluvili se na dalším průběhu.

 

Děkujeme za pochopení.

SVČ Krnov Tereza Jeřábková, mobil: +420 774 055 203, e-mail: tereza.jerabkova@svckrnov.cz

Zájmové útvary v roce 2018
Vytvořeno: 8.1.2018 11:56
Vážení klienti,
zájmové útvary SVČ Krnov startují svou činnost v novém roce 2018 od tohoto týdne. Těšíme se na vás v obvyklých časech vašich kroužků.
Tým SVČ Krnov
Vánoční taneční show 2017
Vytvořeno: 18.12.2017 13:18

Ve čtvrtek 14. 12. se konala vánoční show s Calipso Dance Krnov, kde jsme viděli Calipso ve všech věkových kategoriích. Tanečníci předvedli dechberoucí podívanou. Třeba Aleš Grygar s Vítkem Šimůnkem překvapili svým duem ve tmě, při kterém byli osvětleni pouze svítícími pásky na oblečení. Během večera členové Calipsa také rozdávali trička za správně zodpovězené otázky. Ptali se diváků například na to, kolikáté výročí letos slavilo Calipso, nebo jaký je rozdíl mezi sólem a duem. V pátek 15. 12. jsme měli možnost vidět další úspěšné taneční soubory SVČ Krnov: Flash, Gemma, Malaika, Antigoni a Basic Vibes. Tanečníci představili části zbrusu nových choreografií, které budou po Novém roce pilovat na taneční sezónu a nechyběla ani vánoční tematika…na parket hned dvakrát vtrhl zelený Grinch se svými přáteli, aby společně pobavili publikum. To bylo v obou tanečních dnech početné a za to všem, kteří se přišli podívat a podpořit tanečníky patří velký dík.

Taneční soubory v rámci SVČ Krnov podporuje také SRPD při SVČ Méďa.

Klára Homolová, SVČ Krnov

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Sponzoři a mediální podpora