Aktuality
ZÚ Calipso dance a jejich Skokan roku
Vytvořeno: 23.6.2020 10:14

Ve čtvrtek 11. 6. 2020 se účastníci kroužku Calipso dance loučili nejen s tímto školním rokem, ale i se svými lektory. V průběhu posledního tréninku byl tradičně vyhlášen tzv. Skokan roku. Tím je určen vždy jeden člen z každé věkové kategorie a je posuzován podle toho, jaké pokroky v průběhu školního roku udělal. Letošními skokany se stali Alžbětka Juříčková, Verča Štefelová a Ondřej Kavan a my jim velice gratulujeme!
Následně společně shlédli i různé soutěžní choreografie z minulých let, aby společně zavzpomínali. Nechybělo ani karaoke a loučení s Alešem Grygarem, který již od září 2019 zacvičoval budoucí lektorky, aby převzaly fungování taneční skupiny za něj i za Elenu Dimitriu. Od září se tedy kategorie dětí může těšit na Bereniku Radvákovou a kategorie juniorů a hlavních na Elišku Baránkovou, jako pomocná síla bude s holkami držet skupinu pohromadě i Dita Lipoldová.

Děti si nyní užívají zasloužený odpočinek a čerpají nové síly na další školní rok, který bude bezpochyby opět plný nápadů a nových kroků.

Těšíme se i na nové členy! 🙂

ZÚ Malaika a rozloučení se školním rokem
Vytvořeno: 23.6.2020 9:29

Ve středu 17. 6. 2020 se účastníci kroužku Malaika loučili s tímto školním rokem a rozhodli se to pojmout letos netradičně. Pod vedením Jany Tesárkové vyrazila děvčata na Laser game v Dubnici nedaleko Krnova. Všechna si užila spousty zábavy a zároveň si i zasportovala. Děti si nyní užívají zasloužený odpočinek a čerpají nové síly na další školní rok, který bude bezpochyby opět plný nápadů a nových kroků. Těšíme se i na nové členy! 🙂

ZÚ Modeláři na Petrově rybníku
Vytvořeno: 15.6.2020 19:11

V pátek 12. 6. 2020 se členové kroužku Modeláři rozloučili s letošním školním rokem stylově. Pod vedením zkušeného lektora Vladimíra Čermáka si na Petrově rybníku vyzkoušeli plavby dálkově ovládaných lodí.

Kroužek Modeláři otevíráme i příští rok a všechny nové zájemce zveme.

Atletika – Jak začít s během 4. díl
Vytvořeno: 11.6.2020 13:06
Tereza Jeřábková je pedagog volného času a vede společně s Vojtou Musilem zájmový útvar Atletika. Připravili si pro vás 7 denní program pro začínající běžce pod názvem ,, Jak začít s během“, zde je jejich 4. díl.
Tvořivá sobota – Mozaika
Vytvořeno: 9.6.2020 9:46

V sobotu 30. 5. 2020 ve Výtvarném ateliéru na Žižkové proběhla poslední Tvořivá sobota v tomto školním roce. Vyrobili jsme si mozaiku z keramických úlomků kachliček a dlaždiček. Podívejte se sami, jak se nám to podařilo.

Přeji všem kreativcům pohodové léto a těším se na příští školní rok, kdy Tvořivé soboty budou určitě pokračovat.

Janča

 

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora