Aktuality
PRÁZDNINY!
Vytvořeno: 4.7.2017 12:12

Hezké prázdniny přeje tým SVČ Krnov :-)

Olympijský běh 2017
Vytvořeno: 27.6.2017 9:34

Mezinárodní Olympijský den slavíme největší běžeckou akcí v České republice. V rámci T-Mobile Olympijského běhu 2017 vyběhlo na různých místech přes 70 tisíc různých běžců – ať už jako součást oficiálního závodu v tzv. zlatých, stříbrných či bronzových městech, ve školních bězích nebo v rámci výzvy v běžecké aplikaci Endomondo. Na závodníky v hlavní kategorii čekal pětiapůlkilometrový okruh kolem poutního vrchu Cvilín, po zpevněných a polních cestách byl veden pod Ďáblovou kazatelnou, Petrovým dolem do sedla mezi předním a zadním Cvilínským vrchem, za starou pískovnou se trať stáčela doprava a Starým pastvištěm směřoval zpět k SVČ, kde je jak start i cíl závodu. Okruh pro obě dětské kategorie je situován do bezprostřední blízkosti Střediska volného času (Střeleckého domu věhlasného architekta Leopolda Bauera), start i cíl závodu je v jeho zahradě. Součástí byly i dětské závody.

Zlatý desetiboj 2017
Vytvořeno: 22.6.2017 12:51

Sportovní událost Zlatý Desetiboj je originálně pojatá soutěž, kde cílovou metou jsou kvalitní sportovní výkony i jedinečná zábava. Soutěžící si mouhou vyzkoušet netradičně pojaté sporty jako např. Tenisový kolotoč – TENIS-TOČ. Originálně pojatou hasičkou disciplínu nazvanou FIRE-FIGHTING. Novodobou disciplínu CROSSFIT štafetově s ruznou úrovení obtížnosti. CYKLOKROS kde je třeba nejen rychlost, ale i obratnost. BIATLON běh a střelba s laserové pušky na terč. ORIENTAČNÍ BĚH, kde se prověří orientace s mapou a buzolou v lesním terénu. RAFT vyzkoušet si týmovou souhru při plavbě k bóji a zpět. 3 Disciplíny se každý rok mění KUŽELKY, BOWLING, LUKOSTŘELBA, BUNGEE-RUNNING, SEA KAYAKING, ŠIPKY, VIKINGKROS, STOLNÍ TENIS, MINI GOLF atd. stanoviště: 10 DISCIPLÍN – stanovišť po celem Krnově účast: 10-25 TÝMŮ, Tým – 3 bez omezení, 1 žena, 1 pod 16/nad 45 nebo žena bez omezení.

Zápis do zájmových útvarů
Vytvořeno: 22.6.2017 12:39

Už máte vybraný kroužek? Ne? Tak přijďte v září k nám do SVČ Krnov!

Zápis leták

Hlasování pro nové hřiště dětem
Vytvořeno: 21.6.2017 13:33

Co děti? Mají si kde hrát?
Mají, ale vždycky je tu prostor pro zlepšení. Proto se ucházíme o částku z rozpočtu s projektem na multifunkční hřiště vedle SVČ Krnov. Tak budeme rádi, když nám dáte svůj hlas!

hlasování hřiště

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Sponzoři a mediální podpora