Aktuality
Výlet na sněžnicích
Vytvořeno: 19.2.2021 10:30
Neustále jsme v jednom kole a připravujeme pro vás různé aktivity, akce, tábory, natáčíme videa, vymýšlíme nové aktivity, akce, hry na tábory a další videa. Z toho se jednomu snadno zamotaná hlava, že?🤪 Nám také!
No a tak jsme se pořádně oblékli, pobalili, vzali sněžnice a vyrazili do kopců, rovinek, polí, zkrátka na čerstvý vzduch, abychom si nejen odpočinuli od našich kanceláří, ale také nabrali novou energii a protáhli se.💪
Rádi bychom se s vámi podělili alespoň o pár okamžiků z našeho „výletu“ a povzbudili vás, abyste si i Vy čas od času sbalili batůžek a vyrazili kamkoliv.🏞🌅🌄
Stojí to za to!
Váš nově nabitý Tým SVČ Krnov
Valentýnské muffiny ŠD Žižkova
Vytvořeno: 17.2.2021 15:03
Svátek sv. Valentýna jsme s dětmi ze ŠD Žižkova oslavili opravdu sladce.😋
Ve cvičné kuchyňce ZŠ Žižkova si totiž děti pro své nejbližší upekly valentýnské muffiny.🧁🧁🧁
Podle receptu si vše připravily, umíchaly, naplnily, upekly, dokonce i ozdobily marcipánem a pak málem i snědly.
Uff, ještě že to všechno krásně zvládly a vydržely přinést domů. Jsou to naši hrdinové.🦸‍♀️🦸‍♂️ My bychom to určitě nevydrželi.🤭🤫
Dobrou chuť i vám přeje
Tým SVČ Krnov
Nápaditá krmítka v rámci akce „Ptáčko-dlab“
Vytvořeno: 8.2.2021 18:19
Krásná připomínka jedné z našich loňských akcí pro děti i širokou veřejnost.💚💙💜
Také jste se zapojili?👨‍👩‍👧‍👦

Od poloviny listopadu se na některých stromech na veřejných prostranstvích objevují krmítka, k jejichž výrobě a umístění vyzvalo SVČ Krnov v rámci akce „Ptáčko-dlab“.

💙 Do akce se zapojila také paní Jana Glosová, jejíž nápaditá krmítka můžete vidět ve Smetanových sadech a v Žižkově ulici.
Rekonstrukce zahrady SVČ
Vytvořeno: 2.2.2021 16:35

Už jste viděli návrh týmu architekta Marka Juránka, který měl za úkol zpracovat vstupní prostor do zahrady Střediska volného času?

Vypadá to opravdu skvěle a my už se nemůžeme dočkat, až se s úpravami začne!

Vstupní prostor do zahrady Střeleckého domu (SVČ Krnov) prokoukne. Navazuje na předválečnou historii a navrhujeme důstojný gastrostánek.
Více informací najdete v Krnovských listech (http://bit.ly/KLsvc – str. 3), návrh z dílny Atelieru Juránek můžete detailně prostudovat tady: https://docdro.id/G6AQha8
Tvořivý kurz pro ŠD – Lapače snů
Vytvořeno: 29.1.2021 12:04
Brány Střediska volného času jsou sice pro naše milé účastníky uzavřeny, ale jak jistě tušíte, my pedagogové volného času si k nim vždy cestu najdeme. Hlavně k těm nejmenším!
Rádi bychom se s vámi poděli o střípek naší aktuální činnosti.
Pěkně jsme se do toho obuli a připravili Tvořivé kurzy, které proběhly minulý týden ve školní družině ZŠ Žižkova, a ze kterých si dětičky odnesly lapače snů. Vypadají hezky, že? To proto, že se všem moc povedly.
Pokud byste také měli zájem, aby ve vaší třídě nebo družině proběhl právě takový tvořivý, ale i jiný kurz či výukový program, neváhejte nás kontaktovat.
V případě Tvořivých kurzů je vám plně k dispozici kolegyně Jana Kleková, tel.: 775 055 218, e-mail: jana.klekova@svckrnov.cz
Mějte se krásně a tvořte!
Tým SVČ Krnov
Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora