Aktuality
Dance Evolution 2022 – Přerov (21. 5. 2022)
Vytvořeno: 25.5.2022 11:26
V sobotu 21. května vyrazily taneční skupiny na již známou pohárovou soutěž Dance Evolution, jež se tradičně koná v tenisové hale v Přerově.
Zde se nejmenší tanečníci řadili do kategorie Dancemix, ve které se Flash děti umístily na bramborovém 4. místě s choreografií „Máme doma kočku“.
V kategorii Dancemix bojovalo také Calipso dance mini II. s formací „Konečně jsme tady!“ a umístilo se na krásném 5. místě.
V seniorské věkové kategorii jsme měli také své zastoupení, a to Malaiku s jejich orientálním tancem „Hry s ohněm“. Ta obsadila 4. místo, a dále Calipso dance ladies s jejich street show „Omítky s.r.o.“, kterým zacinkalo 3. místo.
V podvečerním bloku v kategoriích hobby street bojovalo o postup do finále i Calipso dance děti s formací „Get Swifty“ a Calipso dance junior s formací „2&5 squad“. Konkurence ve streetových formacích byla tradičně nejvyšší, ale i tak si to na parketě pořádně užili a dali do toho vše.
Děkujeme všem tanečnicím i jejich lektorkám!
Také děkujeme SRPD při SVČ Krnov, městu Krnov a vedení SVČ.
Tvořivá sobota 21. 5. 2022
Vytvořeno: 25.5.2022 8:54

Květnová tvořivá sobota je za námi a my přinášíme její fotoreportáž. Účastníci kurzu si mohli vyzkoušet práci s foamiralem a vyrobit si několik květinových dekorací.🌼🌸🌺🌻🌷🌹💐🥀

Druhé setkání Městského parlamentu (20. 5. – 21. 5. 2022)
Vytvořeno: 25.5.2022 8:51
Městský parlament dětí a mládeže Krnov má za sebou druhé setkání, které proběhlo minulý týden z pátka na sobotu. Cílem tohoto setkání bylo především se stmelit a užít si společný čas.
Ale samozřejmě jsme si společně dali dohromady všechny oblasti, témata, projekty a akce, které nás zajímají, a které bychom v Krnově chtěli zrealizovat.
Bylo to skutečně nečekané a velice příjemné setkání pro všechny. Zároveň bylo úžasné vidět, jak všichni tito mladí lidé mají chuť a vlastní vnitřní motivaci do všeho se pustit a něco změnit!!!
Už teď se těšíme na další setkání, které proběhne ve čtvrtek 2. června v 16:00, protože od 17:00 se „ukážeme“ na Fóru zdravého města.😎
ZÚ Maminky s dětmi
Vytvořeno: 25.5.2022 8:33
Krásné počasí je ideální příležitostí vytáhnout naše účastníky ven a pořádně si to tam užít. ☀️☀️☀️☀️
Tentokrát se na zahradě SVČ Krnov sešly maminky s dětmi ze ZÚ Maminko, pojď si hrát a Cvičení rodičů s dětmi s Marci.😎
Interaktivně k dopravním vědomostem (20. 5. 2022)
Vytvořeno: 23.5.2022 11:58
Páteční den patřil všem nadšencům nejen dopravní výchovy, ale hlavně těm, co rádi jezdí na kolech a chtěli si vyzkoušet trochu jiné aktivity na dopravním hřišti.
Na děti také čekaly bohaté odměny, za což velmi děkujeme BESIP a Krnov – oficiální stránka města.
Akce proběhla v rámci projektu Mládež kraji, takže velký dík patří také MŠMT a Radamoku.
Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora