Dětský dopravní den
Vytvořeno: 20.6.2018 8:30

Ve čtvrtek 14. 6. 2018 se na dopravním hřišti u SVČ Krnov konal Dětský dopravní den, který uspořádalo Zdravé město Krnov ve spolupráci se Střediskem volného času Krnov. Děti si průběžně mohli vyzkoušet jízdu na dopravním hřišti, jízdu zručnosti, poznávání dopravních značek, cyklistický kvíz pro děti, zdravovědu a za splněné aktivity obdrželi cyklistické odměny. Akce byla určena pro veřejnost a těšíme se z hojné účasti.

Tak zase za rok naviděnou!

3x1 35285444_1383167295116852_4985254143460376576_n 35264952_1383167085116873_6955298514775572480_n 35331236_1383167581783490_742391728543105024_n 3x11

CDO Czech Dance Masters – MČR Praha
Vytvořeno: 18.6.2018 16:14

V neděli 27. 5. 2018 probíhalo v Praze stále mistrovství ČR taneční soutěže Czech Dance Masters, kam tentokrát vyjela skupina břišních tanečnic Malaika.
Pod vedením Jany Tesárkové byl předveden „Tanec vodních víl“, který soutěžil v juniorské kategorii Show belly dance – Oriental show. Děvčata si odvezla zasloužené kovy. Umístila se totiž na 3. místě. Tak tedy u nás máme druhé vícemistry České republiky.

Gratulujeme !

Vytvořeno: 18.6.2018 16:07

V pátek 25. 5. 2018 probíhalo v Praze mistrovství ČR taneční soutěže Czech Dance Masters, kam opět vyjela kouzlit taneční skupina Flash se svou juniorskou věkovou kategorií.
Pod vedením Mgr. Jany Matějkové byl předveden opět „Nebelvírský valčík“, který byl jak jinak, než úspěšný. Děvčata si odvezla zlaté medaile a stala se mistry České republiky v Couple dance nepárových choreografií.

Bylo to napínavé, nicméně opět měli všichni úsměvy na tváři.

SUT Festival Tanečního Mládí – MČR Česká Lípa
Vytvořeno: 18.6.2018 16:04

O víkendu 19. – 20. 5. 2018 probíhalo v České lípě mistrovství ČR taneční soutěže Festival Tanečního Mládí, na kterém se účastnila taneční skupina

Flash jak s dětskou, tak i s juniorskou věkovou kategorií.

Děti se svou choreografií „Hastrmanská polka“ pod vedením Mgr. Jany Matějkové obsadily 8. místo. Dále v juniorky se svou choreografií

„ Nebelvírský valčík“ získaly 11. místo a s choreografií „ Head down“ místo 13.

Víkend byl jistě náročný, mrkejte kolik jich tam bylo.

Dance Evolution – Přerov
Vytvořeno: 18.6.2018 16:01

V sobotu 19. 5. 2018 proběhl v Přerově 19. ročník taneční soutěže, na kterém nás reprezentovaly taneční skupiny Malaika, Basic vibes a Calipso dance mini i oldies.
Začátečnice ze skupiny Malaika pod vedením Jany Tesárkové si se svou choreografií „Co je tam dál?“ vytančily krásné 4. místo v kategorii Belly dance.
Dále nováčci z taneční skupiny Basic vibes půsovbící v Úvalně pod vedením Kláry Homolové předvedli choreografii „Smile back“ se kterou obsadili 9. místo v kategorii Street dance děti.
Street dance měl také účastníky z taneční skupiny Calipso dance. S choreografií dospělých „Jen tak“, kterou jim sestavila vedoucí skupiny Daniela Vítámvásová, obsadili 5. místo. V kategorii mini pod vedením Daniely Vítámvásové bojovali nejmenší tanečníci s choreografií „Hop Pop“ a vytančili si krásné 4. místo.

Děti získaly rozhled a novou zkušenost. Jistě nejely naposledy.