Aktuality
Indiánské léto – příměstský tábor
Vytvořeno: 17.8.2018 21:14

Středisko volného času Krnov se 6. 8. 2018 proměnilo na pět dnů v indiánskou osadu a děti, malí indiáni se vydaly na Stezku indiánských ctností. Seznamovaly se se životem opravdových indiánů, střílely z luku, vyrobily si oblečení, indiánskou čelenku i lapač snů, projely se prérii na koni, hledaly poklad. Prožily týden plný dobrodružství, her, tvoření a nových kamarádů.

Letní tábor – Osobnosti, které změnily svět II.
Vytvořeno: 17.8.2018 17:46

V pondělí 30. července 2018 jsme zahájili na Rejvíze letní tábor s názvem Osobnosti, které změnily svět II,. jenž volně navázal na loňský tábor. Letos jsme strávili deset dnů ve společnosti spisovatelky detektivních příběhů Agathy Christie, slavného herce a krále českých komiků Vlasty Buriana a anglické královny Alžběty II. Společné letní dny byly kreativní, přátelské, dobrodružné, plné pohybu, tance a dobré nálady.

Hrátky s přírodou – příměstský tábor
Vytvořeno: 17.8.2018 17:34

Ve dnech 30. 7. až 3. 8. proběhl ve Středisku volného času Krnov příměstský tábor „Hrátky s přírodou“. K velkému zklamání dětí se matka Příroda na hrátky bohužel nedostavila, protože byla vážně nemocná. Děti ale slíbily, že se ji pokusí uzdravit. Aby to dokázaly, musely poznat všechny její živly – oheň, zemi, vodu a vzduch a najít mezi nimi a člověkem rovnováhu. To se jim podařilo a matku Přírodu vyléčily. Zažily při tom spoustu dobrodružství, zábavy, tvoření ale i ponaučení.

Kdo si hraje nezlobí aneb Z pohádky do pohádky – příměstský tábor
Vytvořeno: 17.8.2018 17:27

Od pondělí 23. 7. do pátku 27. 7. se děti, které se zúčastnily příměstského tábora „Kdo si hraje, nezlobí aneb Z pohádky do pohádky“ ve Středisku volného času Krnov, ocitly v kouzelném světě animovaných pohádek. Princeznám pomáhaly rozplést popletené pohádky a dopadnout padoucha Grua, který zmatek v pohádkách způsobil. Nakonec vše dobře dopadlo, padouch byl dopaden, pohádky opraveny a děti byly za statečnost pasovány na rytíře.

 

Po stopách fantastických zvířat – příměstský tábor
Vytvořeno: 17.8.2018 17:18

Ve dnech 16. – 20. 7. 2018 probíhal ve Středisku volného času Krnov příměstský tábor Po stopách fantastických zvířat. Na týden se zúčastněné děti staly objeviteli fantastických zvířat a každý den, na jiném světovém kontinentu, nějaké to zvířátko objevily. Během tohoto skvělého týdne jsme nejen objevovali fantastické tvory, ale také jsme testovali své vědomosti – luštěním nápověd, které nám zanechal roztomilý tvor Hrabák, svou představivost – skládáním obrázků z mnoha nastříhaných dílků, orientaci v prostoru – když jsme si zahráli na zachránce žirafy, fyzickou zdatnost – zdoláním překážkové dráhy Buddhova obratnost, trpělivost – tvořením vyvolávačů deště, vysypáváním mandal obarvenou solí aj., paměť – když jsme se stali básníky ve hře Běh básníků, a mnoho dalšího. Celý týden jsme ukončili výletem do kukuřičného bludiště, kde jsme zjistili, že jsme bez větší paniky schopni dojít k cíli :-) Byl to velice vydařený týden a všem vedoucím a dětem patří veliké díky za krásné a nezapomenutelné zážitky!

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora