Aktuality
T-Mobile olympijský běh
Vytvořeno: 21.6.2019 20:55

Desítky bezva lidí, stovky uběhnutých metrů a jeden nezapomenutelný zážitek… Takový byl včerejší 4. ročník T-Mobile olympijského běhu. Vychutnejte si nyní jeho atmosféru prostřednictvím videa i fotografií 😉

Zlatý desetiboj
Vytvořeno: 19.6.2019 20:40

4. ročník Zlatého Desetiboje je za námi… Mrkněte se, jak si jej soutěžící týmy užily ☺️

Závěrečná plná tance
Vytvořeno: 18.6.2019 20:17

Posledními vystoupeními se v pátek 14. 6. 2019 rozloučily taneční skupiny Dance4life, Gemma mini, Flash + ThePlaki, Basic vibes, Malaika, MiniME baby a Country tance. Děti předvedly nejen své choreografie, ale také předaly obecenstvu pozitivní energii. Za jejich celoroční píli je pak čekala odměna v podobě cukrovinky, odznáčků s tanečními motivy a osvědčení. Děkujeme všem tanečníkům za krásné zakončení tohoto školního roku a přejeme vydařené prázdniny plné (nejen) tanečních zážitků.

Orientační běžci běhali v Jacht klubu
Vytvořeno: 18.6.2019 18:02

Orientační běžci zakončili svou činnost v tomto školním roce v areálu Jacht klubu, kde měli připraveno pět okruhů s šedesáti kontrolami. Běžci si zazávodili, poté jsme vyhlásili výsledky a také zhodnotili průběh školního roku. Orientační běžci dostali za odměnu praktické dárky, které jistě využijí na závodech OB. Po vyhlášení jsme spolu s rodiči opékali, a také jsme se vozili na lodičkách na Petrově rybníku. Všem dětem i rodičům přejeme krásné letní dny plné pohody a slunce.

 

Závěrečná show CDK
Vytvořeno: 17.6.2019 20:29

Ve čtvrtek 13. 6. 2019 jste měli možnost zhlédnout závěrečná vystoupení tanečníků skupiny Calipso dance, která kromě soutěžních choreografií zahrnovala i zbrusu nové sestavy. Předvedly se věkové kategorie od mini po dospělé a díky rozmanité hudbě a rodinné atmosféře to bylo odpoledne šité všem na míru. Po ukázce své celoroční práce obdrželi tanečníci zaslouženou odměnu v podobě cukrovinky a odznáčků s tanečními motivy.

V průběhu akce byl tradičně vyhlášen tzv. Skokan roku. Tím je určen vždy jeden z každé věkové kategorie a je posuzován podle toho, jaké pokroky v průběhu školního roku udělal. Letošními skokany se staly Nela Barbora Kotlárová, Adéla Puškarová a Veronika Barčuková a my jim velice gratulujeme!

Děti si nyní užívají zasloužený odpočinek a čerpají nové síly na další školní rok, který bude bezpochyby opět plný nápadů a nových kroků.

Těšíme se.

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora