Aktuality
Příměstský tábor LÉTO V SEDLE 21. 8. – 25. 8. 2023
Vytvořeno: 15.9.2023 9:42
Ve dnech 21. 8. – 25. 8. 2023 se konal již tradičně příměstský tábor Léto v sedle, a to ve stáji Láryšov pod hlavičkou SVČ Krnov. Děti měly možnost užít si celý týden s koňmi a učily se o ně pečovat.
Naučily se základy zacházení s koňmi. Učily se správně vodit, vyčistit je i nastrojit, ale samozřejmě i jezdit. Letos si všechny přály hlavně vyjížďky na koních do přírody, tak jsme jim jejich přání splnili.
S koníky si zajely k řece, jezdily v okolních lesích a zajely si na koních až na Strážiště do Úvalna. V odpoledních hodinách se mohly schladit v bazéně nebo hrát hry na našem obřím pískovišti. Byly připraveny také krásné a nápadité výtvarné činnosti, které děti moc bavily.
Nejkrásnější pohled na svět je totiž z koňského hřbetu 😊
Příměstský tábor ADDAMSOVA RODINA I. 21. 8. – 25. 8. 2023
Vytvořeno: 15.9.2023 9:21
Do střediska zavítala poněkud výstřední rodinka Addamsových a s ní dětem začala letní škola v Akademii Nevermore.
Hned první den musely děti zapojit boky a naučit se taneční kroky s Wednesday. Při další hodině naopak použily prsty. Na co? Přece na lusknutí.
S Gomezem je čekala lekce šermu a spoustu dalšího. Zkrátka byl to neskutečný týden a my se nemůžeme dočkat příštího roku v Nevermore (Pozor! Zápis se spustí v lednu😉).
Vojtěch Musil, Barbora Stoklasová, Viktorie Višňovská, Andrea Vlková a Tereza Jeřábková
Příměstský tábor ŠIKULOVÉ I. 21. 8. – 25. 8. 2023
Vytvořeno: 15.9.2023 8:50
První turnus příměstského tábora Šikulové letos zavítal mezi piráty.
První den si děti nachystaly své kouzelné kufříky🧳 a mohly vyrazit na tajuplnou cestu kolem světa.
🎨Na této cestě si vyrobily lodičky, havajské věnce, vlastní totem, náramky, lapač snů, zvonkohru a mnoho dalšího. Nechybělo ani plnění úkolů a hledání pokladu.
Společně tak navštívili mnoho kontinentů, ale nejvíc se jim líbilo bubnování na djembe v Africe a výlet do kina na Malou mořskou vílu.
Příměstský tábor ŠIKULOVÉ II. 14. 8. – 18. 8. 2023
Vytvořeno: 5.9.2023 15:07
I tento rok proběhl příměstský tábor Šikulové ve 2 turnusech. A i v tomto týdnu zjistili táborový vedoucí, že se jim přihlásili samé šikovné a tvořivé děti. Nemyslete si však, že se Šikulové neumí hýbat a sportovat o sto šest. Fotografie vás určitě přesvědčí o opaku.
Feel The Vibe na zámečku – 1. 9. 2023
Vytvořeno: 5.9.2023 14:35
Hudba, drinky, něco k snědku a pořádný chill, to vše jste mohli zažít na pátečním Feel The Vibe na zámečku😏😎
Velký dík patří DJ Kastila za navození skvělé atmosféry na startu akce a DJ Nikolasovi Nikolas Bazakas, který je jedním z pořadatelů a hlavou této akce a zaslouží si ohromný potlesk!👏👏👏
Děkujeme také městu Krnov a SVČ Krnov, že nás nenechali ve štychu a stáli při nás, ale ze všeho nejvíce děkujeme vám, co jste přišli a vychutnali si parádní hudbu a občerstvení😋, a to hlavně díky fklidu, Rozjetej bar, HOSPODA POD OBRAZEM a Čajbar Rotunda. Velký dík patří také parádnímu tatérovi z @Ink.Ubrus. Byla to pecka!
Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora