Aktuality
Zlatý desetiboj 2017
Vytvořeno: 22.6.2017 12:51

Sportovní událost Zlatý Desetiboj je originálně pojatá soutěž, kde cílovou metou jsou kvalitní sportovní výkony i jedinečná zábava. Soutěžící si mouhou vyzkoušet netradičně pojaté sporty jako např. Tenisový kolotoč – TENIS-TOČ. Originálně pojatou hasičkou disciplínu nazvanou FIRE-FIGHTING. Novodobou disciplínu CROSSFIT štafetově s ruznou úrovení obtížnosti. CYKLOKROS kde je třeba nejen rychlost, ale i obratnost. BIATLON běh a střelba s laserové pušky na terč. ORIENTAČNÍ BĚH, kde se prověří orientace s mapou a buzolou v lesním terénu. RAFT vyzkoušet si týmovou souhru při plavbě k bóji a zpět. 3 Disciplíny se každý rok mění KUŽELKY, BOWLING, LUKOSTŘELBA, BUNGEE-RUNNING, SEA KAYAKING, ŠIPKY, VIKINGKROS, STOLNÍ TENIS, MINI GOLF atd. stanoviště: 10 DISCIPLÍN – stanovišť po celem Krnově účast: 10-25 TÝMŮ, Tým – 3 bez omezení, 1 žena, 1 pod 16/nad 45 nebo žena bez omezení.

Zápis do zájmových útvarů
Vytvořeno: 22.6.2017 12:39

Už máte vybraný kroužek? Ne? Tak přijďte v září k nám do SVČ Krnov!

Zápis leták

Hlasování pro nové hřiště dětem
Vytvořeno: 21.6.2017 13:33

Co děti? Mají si kde hrát?
Mají, ale vždycky je tu prostor pro zlepšení. Proto se ucházíme o částku z rozpočtu s projektem na multifunkční hřiště vedle SVČ Krnov. Tak budeme rádi, když nám dáte svůj hlas!

hlasování hřiště

Olomoucký talent 2017
Vytvořeno: 20.6.2017 14:13

21. 5. proběhla v Olomouci pohárová soutěž, kde se zúčastnila přípravka dětí taneční skupiny Flash a junioři. Děti si vytančily 4. místo a všichni si místní atmosféru moc užili.

Závěrečná taneční show 2017
Vytvořeno: 19.6.2017 14:17

Druhý červnový pátek se na Velkém sále SVČ Krnov konala Závěrečná taneční show. A že bylo na co se koukat! Dívky a ženy (a pozor, také jeden muž!) z tanečních souborů Flash, Malaika, Poupata, ZUŠ Rýmařov, Forceful Crew a The Plaki jsou nesmírně šikovné, což dokazují nejen u nás ve Středisku, ale hlavně na republikových tanečních soutěžích, kde se umisťují pravidelně na prvních příčkách. Zakončili tak svůj školní rok a veřejnosti ukázali své taneční choreografie. Celá akce začala chvíli po páté hodině odpolední a v půlce byla přerušena z důvodu tomboly, kde měli návštěvníci možnost vyhrát věcnou cenu. Děkujeme, že se vás přišlo podívat tolik a našim tanečnicím a tanečníkům přejeme do budoucna mnoho dalších úspěchů.

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Sponzoři a mediální podpora