Pro veřejnost
Cena:
Datum:
ZDARMA
18.11.2020 - 25.11.2020

Milé děti a příznivci pohádek, počasí už je ryze podzimní, a tak mnohé dny trávíme u televize sledováním například pohádek. My jsme si řekli, že si vás tak trochu vyzkoušíme, jak znáte třeba tu O Ježnické princezně v šípku zakleté. Od středy 18. 11. do 25. 11. bude pro vás na Ježníku připravena stezka, která vaše znalosti prověří a vy si zároveň ověříte své schopnosti jako zachránci princezny.
Sebou budete potřebovat kousek šňůrky, malý nožík nebo nůžky a pokud bude počasí příznivé, tak i špekáček a lahodný mok.
A protože za záchranu si osvoboditelé něco odnášejí, tak my pro každého, kdo nám na email lucie.wegrzynova@svckrnov.cz pošle odpověď na otázku: Kolik a jaká zvířátka jste cestou mohli potkat? odměníme malou pozorností. Samozřejmě budeme rádi, když se s námi podělíte o fotky zachránců. Těší se na vás tým SVČ Krnov

Máme tady středu 18. 11. a tímto dáváme pokyn všem zachráncům Ježnické princezny v šípku zakleté, že už na vás čeká a věří, že se vám podaří ji vysvobodit. Těšíme se na vaše ohlasy.

Tým SVČ Krnov

ZDARMA
29.2.2020 - 31.12.2020

Vážení rodiče a příznivci SVČ Krnov,

nově jsme pro Vás v rámci našeho webu spustili funkci online přihlašování do všech zájmových útvarů a táborů, které pro Vás pořádáme.

Neváhejte a využijte možnost online přihlášení k vybrané akci z pohodlí Vašeho domova!

Kde registraci najdu?
Tlačítko „ONLINE PŘIHLÁŠENÍ“ najdete společně se všemi informacemi v detailu vybrané akce:

 

Online přihlašování účastníků je prováděno v našem novém klientském prostředí, kam Vás náš web automaticky odkáže.

Před prvním online přihlášením k vybrané akci je potřeba, abyste v rámci klientského prostředí úspěšně dokončili jednoduchou registraci.

TIP pro snadnější přihlašování:
Pokud jste se vy nebo vaše děti v minulosti již k nějakým aktivitám přihlásili a jste tak již v naší databázi zavedeni, použijte pro registraci mail, který k naší společné komunikaci aktuálně používáte. Dojde tak k automatickému spárování všech námi vedených údajů, což Vám proces následného přihlašování výrazně urychlí.

I přes rozsah požadovaných informací je proces registrace intuitivní a zvládne jej opravdu každý.

Kompletní návod pro online přihlašování ke stažení zde.

Věříme, že nové online přihlašování budete rádi využívat.

Tým SVČ Krnov

Zobrazit všechny akce, všetně předešlých

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora