Aktuality
Keramický kurz pro ZŠ, MŠ a ŠD
Vytvořeno: 6.11.2018 9:15
  1. a 22. října proběhl keramický kurz s názvem „Andílek“, kterého se zúčastnila MŠ Hlubčická. Děti přišly ve dvou termínech, kdy si nejdříve vyrobily z hlíny závěsného andílka a při druhé návštěvě si děti andílka naglazovaly. Aby výrobek neztratil autentičnost, i předškoláci si kreslili obličej sami. A musíme říct, že se dílo dětem velice podařilo. Co myslíte?
Přednáška Kateřiny Krejčové: 21 nejúžasnějších míst světa a co vás cestou může potkat
Vytvořeno: 4.11.2018 14:22

Jakých je 21 nejúžasnějších míst na světě? A co vše můžete zažít na cestě kolem světa? To všechno jste se mohli dozvědět od cestovatelky Kateřiny Krejčové ve středu 31. 10.

Beseda s Kateřinou Krejčovou: O zvířatech a lidech kolem světa
Vytvořeno: 4.11.2018 14:11

Ve středu 31. 10. k nám zavítaly školní družiny, aby se seznámily se zvířátky a lidmi, které na své cestě kolem světa potkala Kateřina Krejčová. Děti byly okouzlené nádhernými fotografiemi, v rámci atraktivních soutěží projevily i široké znalosti.

Podzimní prázdniny – Ve stopách Indiana Jonese
Vytvořeno: 1.11.2018 0:03

Další podzimní prázdniny v Středisku volného času jsou za námi. Ve stopách Indiana Jonese jsme se v pondělí vydali hledat křišťálovou lebku a v úterý jsme navštívili zapomenutou hrobku faraóna. Děti zažily spoustu zábavy a dobrodružství a odnesly si nejeden poklad.

Výlet do trampolínové arény a lasergame
Vytvořeno: 31.10.2018 23:30

Co podniknout o podzimních prázdninách jiného, než se zúčastnit našeho tábora Ve stopách Indiana Jonese? No přece jet s námi na výlet do trampolínové arény a lasergame v Ostravě. Že jsme si to užili, můžete vidět na fotografiích.

 

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora