Aktuality
Zápis do zájmových útvarů 2021
Vytvořeno: 4.9.2021 11:28
V pátek 3. 9. 2021 proběhl na zahradě SVČ Krnov zápis do zájmových útvarů pro nový školní rok 2021/2022. Všichni zájemci si tak mohli vyzkoušet jednotlivé kroužky, poptat se na vše, co o kroužcích dosud nevěděli a rovnou se přihlásit.
Na akci také nechyběly skákací hrady, motokáry, malování na obličej nebo všemi oblíbená cukrová vata.
Nesmíme také zapomenout na Burger Krnov a zmrzlinu z Lichnova, kteří celou akci skvěle okořenili.
Za hudební doprovod děkujeme také kapele BT. Byli jste skvělí.
Děkujeme také všem externistům a dalším spolupracovníkům SVČ, bez kterých by se celý zápis neobešel. Děkujeme.
Váš tým SVČ Krnov
Příměstský tábor – Šikulové I.
Vytvořeno: 30.8.2021 15:40
Příměstský tábor Šikulové se letos nesl v duchu „Hotelu Transylvánia“, takže byl plný strašidel, tajuplných příšerek, kouzel, her a dobrodružství.
Celý týden jsme vyráběli netopýrky, mumie, strašidelné masky, čarokrásné hedvábné šátky, upírky a taky magické barevné obrazy. Kromě toho jsme zažili úžasné chvíle u vody na Slezské Hartě.
Když jsme zrovna nevyráběli, tak jsme samozřejmě odpočívali, relaxovali a užívali si společné chvíle venku nebo v tělocvičně. Podle toho, jak nám zrovna počasí přálo.
Byl to skvělý týden, protože jsme měli úžasné a šikovné děti, se kterými to šlo úplně samo.
Děkuji také všem vedoucím a ostatním spolupracovníkům bez kterých by Šikulové nemohli fungovat.
Barbora Komárková
Příměstský tábor – Šikulové II.
Vytvořeno: 30.8.2021 13:44
Příměstský tábor Šikulové se letos nesl v duchu „Hotelu Transylvánia“, takže byl plný strašidel, tajuplných příšerek, kouzel, her a dobrodružství.
Celý týden jsme vyráběli netopýrky, mumie, strašidelné masky, čarokrásné hedvábné šátky, upírky a taky magické barevné obrazy.
Kromě toho jsme se zúčastnili animačního programu v Domě umění v Opavě, kde jsme se seznámili s podivuhodnými sochami „Mazlíčků“.
Když jsme zrovna nevyráběli, tak jsme samozřejmě odpočívali, relaxovali a pouštěli si strašidelné pohádky z Transylvánie. Měli jsme však statečné děti, které se vůbec nebáli.
Ani na druhém turnusu jsme neměli nouzi o tvořivé a úžasné děti, které velmi bavilo vyrábět a pouštět se s námi do různých dobrodružství.
Děkuji všem vedoucím a ostatním spolupracovníkům bez kterých by ani tito Šikulové nemohli fungovat.
Barbora Komárková
Otevření nových běžeckých tras na Ježníku
Vytvořeno: 30.8.2021 8:05

Středisko volného času se zúčastnilo otevření nových běžeckých tras na Ježníku.

Příměstský tábor – Mladý turista aneb kudy z nudy
Vytvořeno: 8.8.2021 11:49
Od 2. 8. do 6. 8. 2021 probíhal ve Středisku volného času v Krnově příměstský tábor Mladý turista aneb kudy z nudy. Hned první den děti čekalo mini školení z úst policistky ČR K. Špaltové, ohledně dopravní výchovy, základní výbavy kola, ale také jak se správně chovat na silnici. Poté jsme pilně cvičili nejen dopravní značky, ale i jízdu zručnosti. Druhý den nás čekal první výlet na kole do Krásných Louček a odpoledne návštěva Radnice, kterou nás provedla p. Mintalová. Vyrazili jsme si nejen pamětní minci, ale i nalezli Cvilínský poklad. Třetí den jsme vyrazili do ZOO Olomouc, navštívit adoptovanou žirafu Sharifku a lanový park. Čtvrtý den jsme zavzpomínali na ZOO a sami se proměnili ve zvířátka. Odpoledne jsme se naučili základy první pomoci. Pátý a tedy i poslední den jsme úspěšně složili zkoušky Mladého turisty, a to z teoretické části – dopravní výchova a poskytnutí první pomoci a poté z praxe – výlet na kole do Úvalna. Na závěr nás čekala beseda ze sebeobrany s Petrem Gustym a Filipem Wágnerem.
Děkuji všem hostům za úžasné besedy, které bavili nejen děti, ale i nás vedoucí. Všem dětem, které zvládli tak náročný program s úsměvem na tváři. Svému milému týmu: Kryštofu Horáčkovi, Evičce Antálkové, Barušce Stoklasové a Aničce Kocmánkové.
Tereza Jeřábková
Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora