Aktuality
Pobytový tábor – Indiánskou stezkou
Vytvořeno: 22.7.2019 13:59

První pobytový tábor, který proběhl ve dnech 10.–19. 7. 2019, nesl název Indiánskou stezkou. Tu absolvovalo celkem 22 dětí, pro které si náčelníci připravili své působiště v malebné krajině v Kunčicích u Starého Města. Každý den byla stezka pojmenována jiným zvířetem, mající své specifické vlastnosti a schopnosti, na základě kterých byly vytvořeny konkrétní hry, soutěže a aktivity. Mladí indiáni tak měli možnost otestovat svou rychlost, kondici, bystrost, logiku, komunikaci, kreativitu, zručnost, jasné uvažování, schopnost spolupráce a mnoho dalšího. Za soutěžní úkoly byli každý večer indiánskou radou zhodnoceni a následně odměněni kouzelnými pírky, která na konci tábora mohli proměnit za vzácné indiánské odměny. Indián má však i jako indián vypadat a něco vlastnit. K tomu účelu si vyrobili pravé indiánské čelenky, náhrdelníky, lapače snů, náramky, šátky, pálené keramické misky či pytlíčky na kouzelná pírka. Ale co by to bylo za indiány, kdyby neuměli jezdit na koních? S nimi proto pravidelně každý den vyráželi do dalekých temných lesů. Náčelníci si pro ně za odměnu připravili výlet do blízkého Starého Města, kde se společně dozvěděli vzácné historické informace. Nicméně podívejte se sami, jak se z nich stali právoplatní indiáni!

Příměstský tábor – English camp
Vytvořeno: 15.7.2019 13:00

Prázdniny ve středisku volného času zahájil 8. 7. 2019 příměstský tábor English camp, který si zde přišlo užít 35 dětí. Během pěti dní tak procestovali tři anglicky mluvící země, kde je vždy čekalo neobyčejné dobrodružství. Ve Velké Británii děti hledaly poklad irských leprikónů, s anglickým Robinem Hoodem si zastřílely z luku a nakonec spatřily skotskou lochnesku. Austrálii si užily děti v podobě radovánek ve slaných vodách bruntálského aquaparku. V USA čekalo děti tvoření indiánských lapačů a také pečení tradičních amerických cupcaků. Nechyběl ani zpěv anglických písní doprovázený tancem, celý tábor děti zdokumentovaly ve svých nápaditých scrapboocích.

T-Mobile olympijský běh
Vytvořeno: 21.6.2019 20:55

Desítky bezva lidí, stovky uběhnutých metrů a jeden nezapomenutelný zážitek… Takový byl včerejší 4. ročník T-Mobile olympijského běhu. Vychutnejte si nyní jeho atmosféru prostřednictvím videa i fotografií 😉

Zlatý desetiboj
Vytvořeno: 19.6.2019 20:40

4. ročník Zlatého Desetiboje je za námi… Mrkněte se, jak si jej soutěžící týmy užily ☺️

Závěrečná plná tance
Vytvořeno: 18.6.2019 20:17

Posledními vystoupeními se v pátek 14. 6. 2019 rozloučily taneční skupiny Dance4life, Gemma mini, Flash + ThePlaki, Basic vibes, Malaika, MiniME baby a Country tance. Děti předvedly nejen své choreografie, ale také předaly obecenstvu pozitivní energii. Za jejich celoroční píli je pak čekala odměna v podobě cukrovinky, odznáčků s tanečními motivy a osvědčení. Děkujeme všem tanečníkům za krásné zakončení tohoto školního roku a přejeme vydařené prázdniny plné (nejen) tanečních zážitků.

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora