Aktuality
Retrohraní
Vytvořeno: 7.9.2020 14:52

V pátek 28. 8. 2020 se na zahradě SVČ Krnov konala akce RETROHRANÍ aneb dětství našich rodičů a prarodičů.
Počasí nám přálo, takže si naši návštěvníci, kteří byli mnohdy mladšími ročníky, mohli vyzkoušet spoustu her, kterými zaplňovali svůj volný čas jejich rodiče nebo dokonce i prarodiče. Mohli si zahrát domino, piškvorky, pexeso, zacvrnkat kuličky nebo si zaskákat přes gumu, panáka, projít se na chůdách či poskládat si náramek z céček. Všem účastníkům moc děkujeme a těšíme se, že si to ještě někdy zopakujeme.

Příměstský tábor – Léto v sedle
Vytvořeno: 2.9.2020 18:58

Náš poslední letní příměstský tábor jsme zažili ze hřbetů koní. Pečovali jsme o ně, učili se jezdit, cvičili jsme na nich. Jeli jsme na koních do Úvalna, kde jsme se vykoupali ve zdejším koupališti. Navštívili jsme také Světový pohár v parkurovém skákání v Olomouci a spoustu dalších aktivit a dobrodružství.

 

Tábor se vydařil a již teď se těšíme na příští léto.

Příměstský tábor – Šikulové II.
Vytvořeno: 28.8.2020 18:18

Ve dnech 17. – 21. 8. 2020 proběhl další tvořivý příměstský tábor Šikulové II. Téma týdne bylo „Vzhůru do vesmíru“. Kapitánka Hvězdné flotily Hanka rozdělila účastníky do tří skupin a vyráběly se létající talíře s mimozemšťanem, krasohledy, masky mimozemšťanů, vesmírný outfit, lampy s hvězdnou oblohou a spoustu dalších věcí. Na středu byla naplánovaná vesmírná mise, která se bohužel pro nepřízeň počasí musela přesunout na jiný termín, a protože počasí se další den umoudřilo, vydali jsme se alespoň na kratší průzkumnou výpravu do vesmíru. Nechyběly vesmírné pohádky a pohyb na čerstvém vzduchu. Budeme se těšit na příští rok.

Příměstský tábor – Záhady Starého Města pražského
Vytvořeno: 17.8.2020 20:49

Záhady Starého Města pražského, tak se jmenoval další příměstský tábor SVČ Krnov, který se konal 10. – 14. 8. 2020. Jak už název napovídá, řešili jsme různé záhady, hledali jsme české lvy, putovali od Karlova mostu přes Staroměstské náměstí, Židovské město až po Stínadla. Cestou nás zdravila strašidla z pověstí o Staré Praze, Golem, ohnivý kostlivec a také kluci z Rychlých šípů. A protože Praha je stověžatá, tak nesměla chybět ani návštěva věží – v našem případě to byla radniční věž v Krnově, věž evangelického kostela a také krnovské synagogy. Všechny děti zdraví Miluška a Lucka, moc se na vás těšíme příští rok!

Pobytový tábor – Roztanči léto!
Vytvořeno: 10.8.2020 9:54

Ve dnech od 2. do 8. srpna se konal pobytový tábor v RS Bílá Holubice s názvem Roztanči léto! Tohoto tanečního soustředění se zúčastnily nejen tanečnice různých tanečních skupin, ale i nováčci z Krnova a okolí. Lektoři letošního léta byli Jana Matějková, Adam Višňovský, Rosťa Liška, Klára Homolová a Alžběta Tvrdoňová. Ti vedli pravidelné tréninky, během kterých tanečnice prohlubovaly nejen techniku tance, ale také své znalosti a dovednosti z různých tanečních stylů a světových kontinentů. Děti s naší cestovní kanceláří tak projely Evropu, Afriku, Asii, Austrálii, Severní Ameriku, Jižní Ameriku i Antarktidu, a to za pouhých 7 dní. Mezi tréninky byl pro všechny připraven doprovodný program v podobě různých aktivit od tvůrčí dílny, sokolnické show v podání skupiny Vancos, večerní diskotéku, soutěž v improvizacích, po stezku odvahy, které se nevyhnul ani ten největší strašpytel. Navštívil nás také krutovládce, samotný Tyrannosaurus Rex, kterého děvčata obměkčila společným tancem. Vše bylo splněno a zdoláno. Panovala zde skvělá atmosféra. Při pátečním odpoledni jsme měli pro rodiče připravenou i mini show neboli ukázku všeho, co se za těch pár dní slečny zvládly naučit. Týden v RS Bílá Holubice nám neskutečně utekl. Tímto děkujeme všem dětem a lektorům za velkou píli a těšíme se na další kroky a pokroky zase za rok. 😊

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora