Aktuality
Dětský den se šťastně barevnými Trolly – MŠ Gorkého
Vytvořeno: 12.6.2019 8:42

Den dětí se šťastně barevnými Trolly… To je den, kdy se šťastně barevní Trollové rozhodli, že společně s dětmi z mateřské školky Gorkého ukáží jejich dlouholetému nepříteli Bergenovi, jak dosáhnout štěstí. Tento dětský den, uskutečněný dne 4. 6. 2019, hýřila barvami zahrada MŠ Gorkého. A od tohoto dne je i Bergen konečně šťastný 🙂

Dárek od Děláme to pro děti
Vytvořeno: 6.6.2019 21:55

Krásné překvapení nás čekalo včera, kdy jsme od Děláme to pro děti obdrželi tento obrovský balík deskových her. Velice jim tímto děkujeme za tento nádherný dar, o který se s vámi snad již brzy podělíme na Deskových hrách pro celou rodinu anebo pak na našich táborech.
Ještě jednou díky Děláme to pro děti, nesmírně si vážíme vaší podpory ♥️

 

CDO Czech Dance Masters – MČR Praha, 24. 5. 2019
Vytvořeno: 6.6.2019 21:50

V pátek 24. 5. 2019 probíhalo v Praze mistrovství ČR taneční soutěže Czech Dance Masters, kam opět vyjely zabojovat naše taneční skupiny Flash a Dance4Life se svou juniorskou a dětskou věkovou kategorií. Pod vedením Jany Matějkové byla dětmi předvedena formace „Hrací skříňka“, která uspěla v kategorii Couple dance – Extraliga – Nepárové formace. Děti získaly 1. místo a staly se tak mistry České republiky. Děvčata z juniorské věkové kategorie soutěžila se svou formací „Memories“, která byla zařazena také do kategorie Couple dance – Extraliga – Nepárové formace. Zde se juniorské tanečnice díky 2. místu staly vicemistryněmi České republiky. Na příčky vítězů rovněž dosáhla taneční skupina Dance4Life děti a junior, vedená Barborou Stoklasovou a Viktorií Platzkovou. Děvčata bojovala v kategorii Disco dance a díky své stříbrné formaci „First Time“ se mohou také pyšnit titulem vicemistryň. Medaile na krku vykouzlily našim tanečnicím a tanečníkům zasloužené úsměvy na tváři a my jim k získaným titulům gratulujeme! TS Flash čeká ještě jedno mistrovství ČR v Praze, a to v soutěži Taneční Skupina Roku již 8. 6. 2019, kde jim opět budeme držet palce.

Orientační běžci ve Zlatých Horách
Vytvořeno: 27.5.2019 18:14

V sobotu 25. května krnovští orientační běžci absolvovali závod Hanáckého žebříčku ve Zlatých Horách – Horní údolí. Tratě byly postaveny ve svažitém horském lese s těžkou podložkou, s ojedinělými terénními detaily a skalkami, což samo osobě napovídá, jak musel být závod pro mladé orientační běžce náročný. Všichni však dobře obstáli na mapě s názvem Zámecký pahorek, poradili si s náročným terénem a získali tak mnoho nových a cenných zkušeností. Na bednu vítězů si „vyskočil“ Lumír Matela v kategorii H10N a za jeho 3. místo mu patří velká gratulace.

Tvořivá sobota – Keramická sluníčka
Vytvořeno: 27.5.2019 18:08

Dne 18. 5. 2019 proběhla poslední Tvořivá sobota v tomto školním roce. Vyráběli jsme keramická sluníčka a vy se nyní můžete podívat, jak se nám dařilo.

Budeme se těšit opět na podzim, konkrétně 21. 9. 2019, kdy si společně vyrobíme květiny z foamiranu.

Jste srdečně zváni 🙂

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora