Ježnická princezna v šípku zakletá
Datum:
18.11.2020 - 25.11.2020
Začátek:
8:00

Milé děti a příznivci pohádek, počasí už je ryze podzimní, a tak mnohé dny trávíme u televize sledováním například pohádek. My jsme si řekli, že si vás tak trochu vyzkoušíme, jak znáte třeba tu O Ježnické princezně v šípku zakleté. Od středy 18. 11. do 25. 11. bude pro vás na Ježníku připravena stezka, která vaše znalosti prověří a vy si zároveň ověříte své schopnosti jako zachránci princezny.
Sebou budete potřebovat kousek šňůrky, malý nožík nebo nůžky a pokud bude počasí příznivé, tak i špekáček a lahodný mok.
A protože za záchranu si osvoboditelé něco odnášejí, tak my pro každého, kdo nám na email lucie.wegrzynova@svckrnov.cz pošle odpověď na otázku: Kolik a jaká zvířátka jste cestou mohli potkat? odměníme malou pozorností. Samozřejmě budeme rádi, když se s námi podělíte o fotky zachránců. Těší se na vás tým SVČ Krnov

Máme tady středu 18. 11. a tímto dáváme pokyn všem zachráncům Ježnické princezny v šípku zakleté, že už na vás čeká a věří, že se vám podaří ji vysvobodit. Těšíme se na vaše ohlasy.

Tým SVČ Krnov


Přiložený leták:
Stáhnout soubor
Následující akce
Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora