Bc. Soňa Eliášová, DiS.

JMÉNO:
Bc. Soňa Eliášová, DiS.

NÁZEV POZICE:
ODDĚLENÍ AKCÍ NA KLÍČ

KONTAKT:
Telefon: + 420 775 055 219
E-mail: sona.eliasova@svckrnov.cz

Něco o mně:

V SVČ Krnov mám na starosti oddělení pod názvem Akce na klíč.

Mým životním snem je mít spokojenou a zdravou rodinu. Pocitem štěstí mě naplňují i mé dvě úžasné děti. Dětem se budu věnovat i v kroužku Cvičení rodičů s dětmi. Rozvíjet fair play, soustředění a týmovou spolupráci je mým cílem v zájmovém útvaru Laserová střelnice. Mou maličkost taky spatříte v plaveckém kroužku Delfínci, kde se budu věnovat těm nejmenším účastníkům.

Ačkoliv na to nevypadám, miluji tanec ve všech jeho formách. Díky našemu středisku jsem podlehla Zumbě. V poslední době mě okouzlila jednostopá vozidla. A tak se těším, až na své motorce pokořím pár vrcholů Alp.

Dosažené vzdělání:

Na vysoké škole jsem studovala obor Ekonomika a management. V rámci celoživotního vzdělávání pak pedagogiku: Učitelství odborných předmětů. Těším se, až zvládnu poslední státní zkoušku a obohatím svou sbírku o titul magistr.

Praxe:

Již pár měsíců jsem pracovala v SVČ na jiné pozici a účastnila jsem se také letních táborů. V rámci svého studia jsem děti odučila pěknou řádku hodin a několik let soukromě doučuji, především přírodovědecké předměty.

 

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora