Mgr. Veronika Kozlíková

JMÉNO:
Mgr. Veronika Kozlíková

NÁZEV POZICE:
ŘEDITELKA SVČ KRNOV

KONTAKT:
Telefon: +420 775 055 215
E-mail: veronika.kozlikova@svckrnov.cz

Vedení a řízení Střediska volného času vnímám jako své poslání. Mým hlavním cílem je smysluplně rozvíjet naši organizaci a poskytovat všem dětem, studentům, dospělým i seniorům kvalitní programy, zájmové vzdělávání a akce související s činností SVČ.

Významnou součástí rozvoje zařízení je také kultivace vnitřních i venkovních prostor naší budovy a pobočky tak, aby se u nás všichni cítili příjemně a pohodlně.

Ve svém pedagogickém působení využívám principy zážitkové pedagogiky a usiluji o to, abych dětem, mládeži i dospělým předávala prostřednictvím zážitků nové pohledy na sebe sama a okolní svět.

Již mnoho let trénuji orientační běh a intenzivně rozšiřuji tento nádherný sport, spolu s dalšími pohybovými aktivitami, u dětí a mládeže.

Dosažené vzdělání:

Bakalářský obor Rekreologie – pedagogika volného času na Fakultě tělesné kultury – Univerzita Palackého v Olomouci

Magisterský obor sport a tělesná výchova na Fakultě sportovních studií – Masarykova univerzita v Brně

Funkční studium pro ředitele škol a školských zařízení

Jsem lektorem metody zážitkové pedagogiky, také instruktorem sjezdového a běžeckého lyžování a nízkých lanových aktivit.

Absolvovala jsem mnoho kurzů, seminářů a vzdělávacích programů v oblastech zážitkové pedagogiky, osobnostně sociální výchovy, komunikace, vedení organizace, sportovních a strategických her.

Praxe:

DDM a SVČ Krnov

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora