Dětský den se šťastně barevnými Trolly – ZŠ a MŠ Úvalno
13.6.2019, 8:41

Jelikož šťastně barevní Trollové rádi šíří svou radost a dělají všechny okolo šťastné, vyrazili v pátek 7. 6. 2019 i za dětmi do Úvalna. Zahrada ZŠ Úvalno tak ožila pestrobarevnými aktivitami, které zahrnovaly malování na trolličej, výrobu trollámku, trollčenky, bublinek z trollifuku, pohyb v podobě trolloběžky, procvičení hlasivek pod taktovkou troll songu či trollíheň plnou pidi trollíků a mnoho další trollí zábavy.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 16.9.2019, 17:20

Ve středu 4. 9. 2019 proběhl ve Středisku volného času Krnov 12. ročník Běhu naděje. Běh naděje je společenská humanitární akce spojená s veřejnou sbírkou podporující výzkum rakoviny. Účelem běhu je absolvovat trať, vyjádřit solidaritu s nemocnými a především udělat dobrou věc pro své zdraví. Běhu se zúčastnilo celkem 267 účastníků z řad dětí z MŠ, ZŠ a SŠ z Krnova. Celková sbírka 2.859,- poputuje na konto Běhu naděje. Děkujeme všem za podporu a těšíme se v příštím roce znovu.

 

Vytvořeno: 6.9.2019, 17:14

Prázdniny jsme zakončili v posledním týdnu příměstským táborem Léto v sedle ve spolupráci se Stájí Láryšov. Děti každé ráno pomáhaly s krmením a úklidem u koní, absolvovaly teoretickou přípravu a následně výcvik na koni. V teplejších dnech jely na koních na procházku k řece, na Strážiště do Úvalna a taky se pak mohly zchladit na místním koupališti. Poslední den si zkusily také voltiž – cvičení na koni a šlo jim to moc dobře. Počasí nám vyšlo úžasně a budeme se těšit zase na příští rok.

Vytvořeno: 26.8.2019, 19:37

Příměstský tábor Šikulové II. proběhl v SVČ Žižkova ve dnech 19. 8. – 23. 8. 2019. Celým týdnem nás provázelo téma čtyř živlů, které ovlivňovalo veškeré výtvarné činnosti dětí. Ty si vyzkoušely práci s keramikou, kašírování, koláž, malování na látku a na obličej. Vyrobily si vodní skřítky, obaly na knížky a různé jiné maličkosti jako např. náramek či přívěsek. Na výlet jsme vyrazili do Wellness centra Bruntál. Tento táborový týden se skutečně vydařil a společně s dětmi jsme si ho moc užili.

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora