Dětský dopravní den
20.6.2018, 8:30

Ve čtvrtek 14. 6. 2018 se na dopravním hřišti u SVČ Krnov konal Dětský dopravní den, který uspořádalo Zdravé město Krnov ve spolupráci se Střediskem volného času Krnov. Děti si průběžně mohli vyzkoušet jízdu na dopravním hřišti, jízdu zručnosti, poznávání dopravních značek, cyklistický kvíz pro děti, zdravovědu a za splněné aktivity obdrželi cyklistické odměny. Akce byla určena pro veřejnost a těšíme se z hojné účasti.

Tak zase za rok naviděnou!

3x1 35285444_1383167295116852_4985254143460376576_n 35264952_1383167085116873_6955298514775572480_n 35331236_1383167581783490_742391728543105024_n 3x11

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 19.4.2024 , 10:22
První mapový trénink byl připraven na nové mapě Šelenburg, ve které měli běžci připraveno několik okruhů různé náročnosti v lese Cvilín🌳🌲
Odpoledne patřilo závodu v rychloražení, poté hrám a pohybovým aktivitám na zahradě SVČ🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♂️⚽️🏐🏈
Po večeři se běhal noční orienťák na zahradě a na hřištích 🔦🌳, poté si běžci připravili perfektní kulturní program. Prokázali tak, že jsou velmi šikovní v mnoha oblastech🤩
V neděli nás čekal v prostoru kolem Šelenburgu klasický orienťák v kombinaci s linií🏰🌳🌲
Počasí nám přálo, což podpořilo výborné běžecké výkony, rozvoj mapových dovedností a společnou atmosféru☀️🌸
Velké poděkování patří Klubu orientačních sportů, mamince od Adámka Smolky za luxusní muffiny a perník, mamince od Evičky a Davídka za jablečný koláč, kolegyni Milušce Zajdákové za přípravu skvělého jídla a Pavlu Kozlíkovi za pomoc, focení ad.
📎veronika.kozlikova@svckrnov.cz
Vytvořeno: 19.4.2024 , 10:12
V sobotu 6. dubna se konalo regionální kolo jedné z postupových tanečních soutěží.
Taneční Skupina Roku byla uspořádána tradičně v Třinci, kam vyrazila juniorská a hlavní věková kategorie skupiny Calipso Dance Krnov pod vedením Rostislava Lišky, Kláry Homolové a Bereniky Radvákové
Tentokrát se však poprali ve vyšší lize soutěžní kategorie Hip Hop Unite, ve které se junioři umístili na 1. místěs choreografií „Navajo“ a dospěláci s choreografií “DOJO” obsadili 2. místo
V klasických juniorských Greatfreestylech byla letos konkurence natolik vysoká, že byl region rozdělen na 2 kola. Bohužel, ani s jednou formací jsme do finále nepostoupili
U dospělých Greatfreestylu si formace “DOJO” odvezla 4. brambůrkové místo a formace “Punk Tactics” 5. místo
Budeme se těšit na další kolo ve Zlíně (Mistrovství Moravy), kde opět Calipso udeří Postupují 4 formace, takže nezapomeňme opět fandit!
Moc všem gratulujeme
klara.homolova@svckrnov.cz
Vytvořeno: 19.4.2024 , 10:10
V sobotu 6. dubna se konala tradiční taneční soutěž KM City Dance Challenge, na kterou se letos vydala taneční skupina Calipso Dance Krnov.
V dětské kategorii se mezi street dance formacemi ukázala jedna z našich dětských složek, která pod vedením Sylvie Květoňové obsadila krásné 2. místo za choreografii „Infinity“🥈🥳
Jejich mladší následovníci soutěžili v kategorii mini s formací “Lollipops”, ve které obsadili první příčku🥇💥🤩