Lyžařská školička s MŠ Žižkova
21.1.2019, 13:44

Za krásného slunečného počasí proběhla 14.–18. 1. 2019 ve spolupráci se SVČ Krnov lyžařská školička dětí z MŠ Žižkova. Pod vedením 5 instruktorů se děti naučily lyžovat už během prvních dvou dní a za své umění si na konci vysloužily medaili a diplom. Všem novopečeným lyžařům gratulujeme a přejeme jim spoustu nalyžovaných kilometrů 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 12.2.2019, 22:34

Včerejší podvečer v SVČ Krnov byl věnován přípravám na Valentýna, konkrétně pečení valentýnských cupcaků. Kuchyň opět praskala ve švech, účastníci si pod vedením cukrářky Jany Adamové napekli několik kousků dortíků, které si následně ozdobili a odnesli domů svým milovaným. A že jim museli udělat radost, se můžete přesvědčit sami 😉

Vytvořeno: 6.2.2019, 16:54

Na prodloužený víkend 1.–3. 2. jsme se s dětmi tentokrát vypravili poznávat za české hranice, a to do německých Drážďan. První den čekala děti krátká zastávka v Praze, kde navštívily Václavské a Staroměstské náměstí, prošly se Celetnou ulicí a zhlédly Prašnou bránu. Druhý den jsme vyrazili brzo ráno do Drážďan, kde jsme si prohlédli Theaterplatz se Semperovou operou, barokní komplex Zwinger, rezidenční zámek a Frauenkirche. Odpoledne nás čekal zlatý hřeb výletu, kterou byla expozice Tři oříšky pro Popelku v zámku Moritzburg. Děti si odnášely nejen krásné suvenýry v podobě tří oříšků, ale především cenné poznatky a zážitky.
Děkujeme všem účastníkům za bezva výlet, CA Futura za průvodcovství po Drážďanech a DDM Praha 4 – Hobby centrum 4 za ubytování.

Moc jsme si to užili. 

Vytvořeno: 25.1.2019, 14:17

Včera večer 24. 1. jsme společně s Dominikou Gawliczkovou procestovali 8 zemí Jižní Ameriky. Atmosféra byla příjemná, svou poutavou přednášku zakončila Dominika autorským čtením úryvku ze své knihy.

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora