Motion Emotions 2019 – Uničov
10.5.2019, 15:22

Dne 4. 5. 2019 proběhla taneční soutěž Motion Emotions 2019 v Uničově, které se tradičně zúčastnila celá taneční skupina Calipso dance. Pod vedením Daniely Vítámvásové soutěžili nejmladší tanečníci z věkové kategorie mini ve Street Dance Basic. Mini I. s formací „Parket je náš“ obsadili stříbrnou příčku a mini II. s formací „Holky a kluci v akci“ se umístili na 4. místě. Parket dále roztancovaly a další medaile do sbírky přinesly maminky. V kategorii seniorů se Calipso dance ladies oldies umístily na krásném 2. místě. Pod vedením Aleše Grygara a Eleny Dimitriu měla úspěch i dětská věková kategorie. Ta bojovala se svou formací „Kolega z lega“ a v kategorii Street Show Basic získala rovněž 2. místo. Juniorští tanečníci Calipso dance nás reprezentovali v kategorii Street Dance Advanced s formací „Reborn“, kterou sestavili vedoucí Rosťa Liška a Zuza Bučková a která jim tentokrát vynesla 5. místo. Ve finále tohoto dne vystoupili i reprezentanti z hlavní věkové kategorie, a to hned dvakrát. Pod vedením Aleše Grygara si v kategorii Street Dance Advanced se svou formací „Play without rules“ vytančili 4. místo a v kategorii Street Dance Basic se díky formaci „Bylo nás 9“, vytvořené kolektivem, dostalo na stříbrné medaile. Gratulujeme!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 11.8.2019, 13:36

V tajemném světě čarodějů se ocitly děti, které se účastnily příměstského tábora ve středisku volného času. Tábor má název „Harry Potter a táborový pohár“ a malí čarodějové se v bradavické škole učily například vyrábět hůlky nebo míchat lektvary a v tělocviku hrají famfrpál.

Vytvořeno: 11.8.2019, 13:03

Letošní tábor patřil zajímavému prostředí, Hollywoodu. S účastníky tábora jsme se celých devět dní pohybovali ve světě filmu. Walt Disney zahájil náš celotáborový program a svým zajímavým životem a především svým neskutečně rozsáhlým dílem nás všechny upoutal a inspiroval k tvorbě animace, k přípravě scénáře a samotnému hraní divadla, kde jsme využili jeho filmové hrdiny. Do programu jsme také zařadili svět lodí, tj. z čeho se skládají a jak se konstruují. Všichni si připravili své plány a projekty, poté loď zkonstruovali a vše vyústilo v závod na řece. Z pohádkového světa jsme se přenesli do světa akčních hrdinů. Na vlastní kůži jsme si vyzkoušeli nejen to, jaké je absolvovat casting, ale také role reportérů, maskérů, herců a dalších. Samozřejmě že jsme využili krás našich Jeseníků a Bílé Opavy a navštívili jsme Karlovu Studánku. Velkým bonusem pro nás byla přítomnost pravého Angličana, se kterým jsme měli výuku angličtiny. Všem malým i velkým dětem patří poděkování za krásných společných devět dnů. Rovněž velké díky patří instruktorskému týmu za perfektní práci a malířce Dáši Lukůvkové za krásná památeční trička.

Vytvořeno: 28.7.2019, 14:17

Týden plný záhad a zločinů mají za sebou děti, které přišly ve dnech 15.–19. 7. do SVČ Krnov rozlousknout nejeden případ. 36 začínajících malých detektivů tak procvičilo nejen své mozkové závity, ale také jemnou a hrubou motoriku. V rámci tvořících aktivit si mimo jiné do své detektivní výbavy doplnily klobouk a lupu. Součástí tábora byl v neposlední řadě výlet do Zlatých Hor, kde si děti vyšly na rozhlednu Biskupská kupa a vyzkoušely si rýžování zlata na Zlatorudných mlýnech.

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora