Orientační běžci v Jeseníkách
19.2.2020, 22:10

Krnovští orientační běžci od pátku 14. 2. 2020 do neděle 16. 2. 2020 poznávali krásy zimní přírody v Jeseníkách. Spolu s polskými kamarády z Branic se intenzivně věnovali výuce jízdy na běžkách a jejich úsilí a pevná vůle se jim vyplatila. Odměnou jim byly projížďky na bezvadně upravených běžeckých tratích. Součástí pobytu na horách byly také kratší túry na sněžnicích, diskuze o vzniku a funkci horské služby, o tom, jak je důležité nepodceňovat hory, jak se na horách vyznat a orientovat, a v neposlední řadě jak se dobře připravit na vyjížďky či túry. Neobvyklým zážitkem byl večerní výšlap na Praděd, kdy děti na vlastní kůži cítily, jak drsné mohou být hory, když fouká silný vítr, a na druhé straně, jak krásné mohou být hory, když je jasná obloha plná hvězd. Celá pobyt se nesl ve velmi pohodovém duchu. Velké poděkování patří jak instruktorům, tak dětem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 3.4.2020 , 11:26

Mít kam jít je portál pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska.

Aktivity jsou tříděny podle věku a zaměření, obsahují odkazy na zdroj, který nám materiál poskytl.

Děkujeme za podporu, společně to zvládneme!
Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR

Vytvořeno: 1.4.2020 , 19:21

Pojďte si vyzkoušet taneční styl street dance s naší lektorkou Danielou, z TS Calipso dance Krnov.

Vytvořeno: 1.4.2020 , 17:22

Držíme se hesla: S úsměvem a tancem nejdál dojdeš! Jedině tak to všichni zvládneme! Tak neváhejte a pojďte se usmívat a tancovat tak, jako naše Katka , která všem, stejně jako my, přeje krásný den a posílá tímto ochutnávku z její online lekce Zumby.

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora