Pobytový tábor – Ať žijí rytíři
27.7.2020, 22:41

Ve dnech 13.–22. 7. 2020 se již po druhé konal v Kunčicích u Starého Města pod Sněžníkem náš pobytový tábor. Tentokrát jsme se přesunuli v čase a zavítali do středověku ke dvoru královny Jovanky. Vyráběli jsme si rytířskou zbroj, zdokonalovali se v jízdě na koni a osvojovali si rytířské ctnosti. Zavítaly k nám vzácné návštěvy z Krnova – Společenství Severských Pánů a lektoři z kroužku Lukostřelby z SVČ Krnov, které pro nás připravily bohatý program. Na jejich počest jsme uspořádali středověký bál, kde pážata předvedla středověký tanec a zahrála dvorní divadlo. Na závěr nás čekalo pasování na rytíře a středověký jarmark.

Všichni jsme si to moc užili a už teď se těšíme na příští léto a další pobytový tábor.

Jana, Jitka, Martin a Adam

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 14.10.2020 , 13:35

V sobotu 3. 10. 2020 se děti ze zájmových útvarů SVČ v rámci Šablon II vydaly do Světa techniky v Ostravě. Malý MasterChef si mohl vyzkoušet, jak vypadá strava kosmonautů, k jakým fyzikálním vlastnostem dochází při přípravě pokrmů, Mladý turista a Orientační běžci protáhli nohy po nejednom schodu a Modeláři si vyzkoušeli termodynamiku a dynamiku v praxi. Počasí přálo, takže se výlet opravdu vydařil a děti si odnesly nejeden poznatek.

Vytvořeno: 22.9.2020 , 19:55

Byli jsme u toho a bylo to parádní – jako ostatně každý rok. Moc děkujeme organizátorům, že můžeme být součástí této akce.

Těšíme se na příští rok!

Vytvořeno: 22.9.2020 , 19:44

Již tradičně jsme se v sobotu, 19. 9. 2020, postarali o herní zónu na Cvilínských schodech. Zájemci si mohli vyzkoušet některé z námi nabízených zájmových útvarů jako je laserová střelnice, badminton, orientační běh a MiniBoti nebo si jen tak odpočinout u skládání hlavolamu, hraní pukce, popřípadě projít na slackline a chůdách, zaházet u discgolfu. Už teď se těšíme na příští ročník.

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora