Projektový den U6 v Ostravě
14.10.2020, 13:35

V sobotu 3. 10. 2020 se děti ze zájmových útvarů SVČ v rámci Šablon II vydaly do Světa techniky v Ostravě. Malý MasterChef si mohl vyzkoušet, jak vypadá strava kosmonautů, k jakým fyzikálním vlastnostem dochází při přípravě pokrmů, Mladý turista a Orientační běžci protáhli nohy po nejednom schodu a Modeláři si vyzkoušeli termodynamiku a dynamiku v praxi. Počasí přálo, takže se výlet opravdu vydařil a děti si odnesly nejeden poznatek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 23.12.2020 , 9:33
Děkujeme všem velkým i malým dobrodruhům, kteří se nebáli a vydali se po stopách kocoura Fiškuse za vánočním skřítkem. Věříme, že vás stezka bavila tolik jako nás při jejím vymýšlení a že všechna přání, která jste zabalili do vánoční lucerny, se vám pod stromečkem splní.
Včera jsme kousek vánoční atmosféry zaváli i do Krnovské nemocnice na dětské oddělení a přejeme všem, aby na Štedrý den mohli být se svými blízkými šťastně doma.
Příjemné svátky přeje tým SVČ Krnov
Vytvořeno: 19.11.2020 , 19:58

Víkend je za dveřmi a nevíte co s volným časem? Co tak zapojit se do naší akce Ptáčko-dlab stejně jako děti z přípravného ročníku ze ZŠ Smetanův okruh. Poslaly nám spoustu krásných fotografií z jejich tvorby krmítek, které nás velice potěšily, tak se s vámi o ně podělíme, ať vidíte, jak jim to krásně šlo.

To se ti ptáčci budou mít.

Tato akce bude probíhat po celou zimu. 🙂

Vytvořeno: 22.9.2020 , 19:55

Byli jsme u toho a bylo to parádní – jako ostatně každý rok. Moc děkujeme organizátorům, že můžeme být součástí této akce.

Těšíme se na příští rok!

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora