Taneční – Závěrečná
14.12.2018, 21:48

Jedním z kroků do světa dospělosti je úspěšně absolvovat taneční kurz. A tak se stalo i u nás ve Středisku volného času. Ve čtvrtek 13. 12. se v sále Slezského domova konalo slavnostní zakončení kurzu, kde zatančilo 30 mladých párů za doprovodu živé hudby kapely BT Junior. Na tento památeční večer si mohli pozvat svoje nejbližší, a tak sál skutečně praskal ve švech. Účastníci kurzu předvedli vše, co se naučili pod taktovkou Hanky Gajdošové a Jiřího Nováka. V průběhu večera proběhla také taneční soutěž, jejíž 3. místo obsadili Martin Vondra a Anna Zouharová, na 2. místě se umístili Jakub Osadník a Eliška Repková a 1. místo získali Vilém Hlavsa a Klára Čepová, kteří si jako odměnu vytančili vstupenky na koncert kapely Nebe. Pokud i vy uvažujete o účasti na tanečním kurzu, neváhejte kontaktovat Terezu Jeřábkovou (viz níže). Kurz si může objednat i celá škola pro své studenty, kapacita jednoho kurzu je 25-30 párů. Kurzy probíhají na podzim. Kontakt: Tereza Jeřábková, tel.: 774 055 203, e-mail: tereza.jerabkova@svckrnov.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 17.12.2018, 22:29

Ve dnech 14.–15. 12. zavítala skupinka českých a polských dětí do našeho hlavního města Praha. Děti si vyšly na Petřín, navštívily katedrálu sv. Víta, baziliku sv. Jiří a Vladislavský sál, prošly se Zlatou uličkou, po Karlově mostě a v neposlední řadě si stověžaté město prohlédly ze staroměstské radnice. Na Staroměstském a Václavském náměstí okusily díky adventním trhům také vánoční atmosféru. Výlet do Prahy, který se uskutečnil ve spolupráci s volnočasovým centrem Ziarenko v Branicích, byl posledním v letošním roce. Nezbývá nám než se těšit na další nezapomenutelné zážitky s polskými sousedy, které nás čekají v nadcházejícím roce.

Vytvořeno: 17.12.2018, 22:22

Prosincová Tvořivá sobota 15. 12. probíhala ve vánočním duchu. Za tónů koled účastníci zapomněli na předvánoční shon a vyrobili si anděly ze starých knížek, těstovin a také voňavou vánoční ozdobu. Další Tvořivá sobota nás čeká 19. 1. 2019. Přijďte si vyrobit keramickou kočku. Těšíme se na vás.

Vytvořeno: 17.12.2018, 22:12

V pátek 14. prosince 2018 se konala ve Středisku volného času Krnov poslední Vánoční taneční show tohoto roku. Tento den nás obohatila o své choreografie taneční skupina Flash, The Plaki, MiniME a Country tance. Opět se nám ukázaly veškeré věkové kategorie. Tradičně jsme rozdávali dary z tomboly i dary za správně zodpovězené otázky v pohádkovém kvízu. I tento večer jsme zhlédli krásnou světelnou show. Budeme se těšit na další dech beroucí choreografie v následujícím roce.

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora