Taneční – Závěrečná
14.12.2018, 21:48

Jedním z kroků do světa dospělosti je úspěšně absolvovat taneční kurz. A tak se stalo i u nás ve Středisku volného času. Ve čtvrtek 13. 12. se v sále Slezského domova konalo slavnostní zakončení kurzu, kde zatančilo 30 mladých párů za doprovodu živé hudby kapely BT Junior. Na tento památeční večer si mohli pozvat svoje nejbližší, a tak sál skutečně praskal ve švech. Účastníci kurzu předvedli vše, co se naučili pod taktovkou Hanky Gajdošové a Jiřího Nováka. V průběhu večera proběhla také taneční soutěž, jejíž 3. místo obsadili Martin Vondra a Anna Zouharová, na 2. místě se umístili Jakub Osadník a Eliška Repková a 1. místo získali Vilém Hlavsa a Klára Čepová, kteří si jako odměnu vytančili vstupenky na koncert kapely Nebe. Pokud i vy uvažujete o účasti na tanečním kurzu, neváhejte kontaktovat Terezu Jeřábkovou (viz níže). Kurz si může objednat i celá škola pro své studenty, kapacita jednoho kurzu je 25-30 párů. Kurzy probíhají na podzim. Kontakt: Tereza Jeřábková, tel.: 774 055 203, e-mail: tereza.jerabkova@svckrnov.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 13.6.2019, 9:32

Neděle 26. 5. 2019 byla posledním dnem, kdy probíhalo v Praze mistrovství ČR taneční soutěže Czech Dance Masters. Zde svou účast splnila i naše taneční skupina Malaika. Pod vedením Jany Tesárkové byla juniorskou věkovou kategorií děvčat předvedena formace „Cinderella“. Děvčata získala skvělé 3. místo v kategorii Show belly dance – Oriental show – Malé skupiny a stala se tak 2. vicemistry České republiky. Gratulujeme!

Vytvořeno: 13.6.2019, 8:44

V těchto krásných slunečných dnech od 10. do 17. 6. 2019 probíhají na dopravním hřišti u SVČ Krnov dopravní zkoušky žáků 4. tříd z okresu Bruntál za účelem získání cyklistického průkazu. Děti musí zvládnout pětiminutovou jízdu po dopravním hřišti dle pravidel silničního provozu a také si prověří své znalosti v testových otázkách. Držíme všem palce!

Vytvořeno: 13.6.2019, 8:41

Jelikož šťastně barevní Trollové rádi šíří svou radost a dělají všechny okolo šťastné, vyrazili v pátek 7. 6. 2019 i za dětmi do Úvalna. Zahrada ZŠ Úvalno tak ožila pestrobarevnými aktivitami, které zahrnovaly malování na trolličej, výrobu trollámku, trollčenky, bublinek z trollifuku, pohyb v podobě trolloběžky, procvičení hlasivek pod taktovkou troll songu či trollíheň plnou pidi trollíků a mnoho další trollí zábavy.

 

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora