Taneční – Závěrečná
14.12.2018, 21:48

Jedním z kroků do světa dospělosti je úspěšně absolvovat taneční kurz. A tak se stalo i u nás ve Středisku volného času. Ve čtvrtek 13. 12. se v sále Slezského domova konalo slavnostní zakončení kurzu, kde zatančilo 30 mladých párů za doprovodu živé hudby kapely BT Junior. Na tento památeční večer si mohli pozvat svoje nejbližší, a tak sál skutečně praskal ve švech. Účastníci kurzu předvedli vše, co se naučili pod taktovkou Hanky Gajdošové a Jiřího Nováka. V průběhu večera proběhla také taneční soutěž, jejíž 3. místo obsadili Martin Vondra a Anna Zouharová, na 2. místě se umístili Jakub Osadník a Eliška Repková a 1. místo získali Vilém Hlavsa a Klára Čepová, kteří si jako odměnu vytančili vstupenky na koncert kapely Nebe. Pokud i vy uvažujete o účasti na tanečním kurzu, neváhejte kontaktovat Terezu Jeřábkovou (viz níže). Kurz si může objednat i celá škola pro své studenty, kapacita jednoho kurzu je 25-30 párů. Kurzy probíhají na podzim. Kontakt: Tereza Jeřábková, tel.: 774 055 203, e-mail: tereza.jerabkova@svckrnov.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 14.3.2019, 10:22

Orientační běžci se na středečním tréninku zaměřili na jiný typ orientace, a to na lezecké stěně.

Spolu s polskými kamarády z Branic si na stěně v Ratiboři vedli při lezení velmi dobře. Měli tak

možnost vyzkoušet si zcela jiný sport, u kterého se musí přemýšlet, taktizovat, podobně jako u orientačního běhu.

Veronika Kozlíková

Vytvořeno: 13.3.2019, 16:16

V sobotu 9. března se ve Středisku volného času Krnov konala akce s názvem Mámo, táto, pojď si hrát. Děti prostřednictvím tvořivých aktivit a her poznaly krásy naší planety Země. V Oceánech, mořích a řekách si ozdobily květináček, aby do něj v Lesích a loukách zasadily rostlinku. Poskládaly si puzzle, vytvořily obrázky z písku a vyrobily závěsný model sluneční soustavy. K tomu všemu také zábavnou formou poznaly kontinenty naší planety.

Děkujeme všem za účast a budeme se těšit příště na viděnou.

Vytvořeno: 13.3.2019, 10:45

Neděle 10. 3. 2019 v našem SVČ patřila všem ženám. Oslavily jsme MDŽ ve velkém stylu. Ženy si pod vedením zkušených lektorek mohly zacvičit bodystyling s Irini, kondiční cvičení s Mončou, powerjógu s Terkou, zumbu s Katkou a poté je čekala uvolňující meditační jóga s Marcelkou Zemanovou.

Termíny lekcí jednotlivých cvičení najdete na www.svckrnov.cz.

Děkujeme lektorkám i doprovodnému programu, o který se postarali: Vital Bistro Chytré nákupy s Baruš Kosmetika Farmasi Masáže Petry Rysové Zdeňka Kolářová a svíčky PartyLite.

 

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora