Tvořivá sobota – Adventní věnec
19.11.2018, 22:21

Další Tvořivá sobota je za námi. Výtvarný ateliér na Žižkové naplnila 17. 11. 2018 vůně jehličí a tóny koled, za jejichž doprovodu si účastníci vyrobili (nejen) adventní věnce. Překrásnými výrobky se pyšnili malí i velcí.

Posuďte sami…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 10.5.2019, 15:22

Dne 4. 5. 2019 proběhla taneční soutěž Motion Emotions 2019 v Uničově, které se tradičně zúčastnila celá taneční skupina Calipso dance. Pod vedením Daniely Vítámvásové soutěžili nejmladší tanečníci z věkové kategorie mini ve Street Dance Basic. Mini I. s formací „Parket je náš“ obsadili stříbrnou příčku a mini II. s formací „Holky a kluci v akci“ se umístili na 4. místě. Parket dále roztancovaly a další medaile do sbírky přinesly maminky. V kategorii seniorů se Calipso dance ladies oldies umístily na krásném 2. místě. Pod vedením Aleše Grygara a Eleny Dimitriu měla úspěch i dětská věková kategorie. Ta bojovala se svou formací „Kolega z lega“ a v kategorii Street Show Basic získala rovněž 2. místo. Juniorští tanečníci Calipso dance nás reprezentovali v kategorii Street Dance Advanced s formací „Reborn“, kterou sestavili vedoucí Rosťa Liška a Zuza Bučková a která jim tentokrát vynesla 5. místo. Ve finále tohoto dne vystoupili i reprezentanti z hlavní věkové kategorie, a to hned dvakrát. Pod vedením Aleše Grygara si v kategorii Street Dance Advanced se svou formací „Play without rules“ vytančili 4. místo a v kategorii Street Dance Basic se díky formaci „Bylo nás 9“, vytvořené kolektivem, dostalo na stříbrné medaile. Gratulujeme!

Vytvořeno: 9.5.2019, 16:28

O víkendu 27.–28. dubna se ve Zlíně konalo zemské kolo Moravskoslezského kraje taneční soutěže Taneční Skupina Roku 2019, kde nás reprezentovaly taneční skupiny Flash a Calipso dance. V sobotu čekal napínavý den juniorské a hlavní věkové kategorie. Zde Flash junior pod vedením Aničky Smékalové soutěžili v kategorii Great Freestyle s formací „Weirdo“, s níž se umístili na 7. místě. Juniorští tanečníci Calipso dance nás reprezentovali v kategorii Hip Hop s formací „Reborn“, kterou sestavili vedoucí Rosťa Liška a Zuza Bučková a která jim tentokrát vynesla 6. místo. Na závěr dne si hlavní věková kategorie skupiny Calipso dance, vedená Alešem Grygarem, vytančila v téže kategorii se svou formací „Play without rules“ 3. místo. V neděli se vydaly na soutěžní parket dětské a opět i hlavní věkové kategorie. Flash děti, vedené paní Janou Matějkovou, obhájily 2. místo v kategorii Show Art s formací „Když se na zámku zhasne“ a v kategorii Lidovky za formaci „Hrací Skříňka“ si tentokrát odnesly bronzové medaile. Děti soutěžící za Calipso dance si s formací „Kolega z lega!“ pod vedením Aleše Grygara a Eleny Dimitriu vytancovaly v kategorii Great Freestyle 6. místo. A rovněž 6. místo si Calipso dance odvezlo také z boje hlavních věkových kategoriích v tanečním stylu Hip Hop, a to za formaci s názvem „Bylo nás 9“, vytvořenou kolektivem. Držíme nadále palce postupujícím na MČR, které se bude konat již v červnu v Praze.

Vytvořeno: 9.5.2019, 14:57

V pátek 26. 4. 2019 proběhla v Městském divadle Krnov tradiční akce Od srdce k srdci aneb Vesmír v nás. Na této akci byla představena celoroční činnost dětí a dospělých ze zájmových útvarů SVČ Krnov. Více než 300 účinkujících předvedlo své umění v nejrůznějších podobách, od bojového umění přes taneční dovednosti, sportovní disciplíny, dramatické nadání až po přehlídku keramických výrobků. O tuto akci byl zájem jak v dopoledním programu, probíhajícím od 9:00 pro MŠ a ZŠ, tak v odpoledním programu, který začal v 17:00 a který byl určen pro širokou veřejnost. Velké díky patří vystupujícím dětem a externistům, kteří se společně s nimi jejich zálibě věnují naplno. Také bychom rádi poděkovali všem rodičům a Městu Krnov za podporu. Nyní si můžete prohlédnout fotografie z tohoto dne, které jsou plné píle, emocí a energie, a za rok se na vás budeme opět těšit.

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora