Tvořivá sobota – Adventní věnec
19.11.2018, 22:21

Další Tvořivá sobota je za námi. Výtvarný ateliér na Žižkové naplnila 17. 11. 2018 vůně jehličí a tóny koled, za jejichž doprovodu si účastníci vyrobili (nejen) adventní věnce. Překrásnými výrobky se pyšnili malí i velcí.

Posuďte sami…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 27.11.2018, 11:10

Ve čtvrtek dne 22. 11. 2018 se taneční skupina Malaika účastnila tradičního Mistrovství světa pod názvem World Dance Championship 2018, konaného v Liberci. Schází se zde více než tři tisíce tanečníků z více než dvaceti zemí světa, které soutěží v různých tanečních stylech a žánrech. Hodnotící porota se skládá z mezinárodních tanečních mistrů a tanečních profesionálů.

Malaika soutěžila v kategorii Belly Dance Show v juniorské věkové kategorii, kde si děvčata pod vedením Jany Tesárkové vybojovala 1. místo. Gratulujeme našim mistryním světa!

 

Vytvořeno: 19.11.2018, 22:02

V úterý 13. 11. a ve středu 14. 11. jsme se vrátili do doby před 100 lety, abychom žákům základních a studentům středních škol zprostředkovali jednu z nejvýznamnějších událostí českých dějin. Třídy ze ZŠ Jindřichov, Gymnázia Krnov a ZŠ Smetanův okruh tak prožily vznik Československé republiky a seznámily se s jejím prvním prezidentem T. G. Masarykem a jeho následovníky. Současně si mohly vyzkoušet, jak žila chudší a bohatší vrstva za první republiky, v rámci čehož navštívily statek, módní salon a kavárnu. Krnovské soudobé dění pak mohli účastníci okomentovat u zaslouženého šálku bílé kávy a vlastnoručně vyrobené sušenky.

Vytvořeno: 12.11.2018, 18:00

Páteční večer 9. listopadu patřil také taneční půlkoloně a jejím hlavním aktérům, studentům středních škol. 30 tanečních párů předvedlo tance, které se pod vedením tanečních mistrů Hany Gajdošové a Jiřího Nováka od začátku října naučily. Za doprovodu kapely Mash se tak velkým sálem nesly kroky waltzu, cha-chy, jivu, tanga, salsy, polky, valčíku či mazurky. Rodiny a přátelé sledovali umění tanečníků s nadšením a pýchou.

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora