Tvořivá sobota – Keramické pokladničky
22.1.2020, 18:49

V sobotu 18. 1. 2020 se v rámci Tvořivé soboty vyráběly keramické pokladničky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 21.2.2020 , 22:33

Poradit Elišce s výběrem jejího nastávajícího přišly i děti z družiny Základní školy Dvořákův okruh. Čekalo na ně spoustu zábavy a zážitků jak s Eliškou, tak i s ostatními postavami z pohádky Princezna ze mlejna.

Vytvořeno: 19.2.2020 , 22:10

Krnovští orientační běžci od pátku 14. 2. 2020 do neděle 16. 2. 2020 poznávali krásy zimní přírody v Jeseníkách. Spolu s polskými kamarády z Branic se intenzivně věnovali výuce jízdy na běžkách a jejich úsilí a pevná vůle se jim vyplatila. Odměnou jim byly projížďky na bezvadně upravených běžeckých tratích. Součástí pobytu na horách byly také kratší túry na sněžnicích, diskuze o vzniku a funkci horské služby, o tom, jak je důležité nepodceňovat hory, jak se na horách vyznat a orientovat, a v neposlední řadě jak se dobře připravit na vyjížďky či túry. Neobvyklým zážitkem byl večerní výšlap na Praděd, kdy děti na vlastní kůži cítily, jak drsné mohou být hory, když fouká silný vítr, a na druhé straně, jak krásné mohou být hory, když je jasná obloha plná hvězd. Celá pobyt se nesl ve velmi pohodovém duchu. Velké poděkování patří jak instruktorům, tak dětem.

Vytvořeno: 11.2.2020 , 21:54

Eliška, nebo chcete-li princezna ze mlejna, je děvče velmi citlivé, které potřebuje důkaz nekonečné lásky. A dne 8. 2. 2020 to děti v kulturním domě v Úvalně neponechaly náhodě. Společně si s Eliškou, Jindrou i ostatními postavami z pohádky užili spoustu zábavy a tím i dostatečně přesvědčili Elišku o neskonalé lásce Jindry k ní.

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora