Výlet do Drážďan za Popelkou
6.2.2019, 16:54

Na prodloužený víkend 1.–3. 2. jsme se s dětmi tentokrát vypravili poznávat za české hranice, a to do německých Drážďan. První den čekala děti krátká zastávka v Praze, kde navštívily Václavské a Staroměstské náměstí, prošly se Celetnou ulicí a zhlédly Prašnou bránu. Druhý den jsme vyrazili brzo ráno do Drážďan, kde jsme si prohlédli Theaterplatz se Semperovou operou, barokní komplex Zwinger, rezidenční zámek a Frauenkirche. Odpoledne nás čekal zlatý hřeb výletu, kterou byla expozice Tři oříšky pro Popelku v zámku Moritzburg. Děti si odnášely nejen krásné suvenýry v podobě tří oříšků, ale především cenné poznatky a zážitky.
Děkujeme všem účastníkům za bezva výlet, CA Futura za průvodcovství po Drážďanech a DDM Praha 4 – Hobby centrum 4 za ubytování.

Moc jsme si to užili. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 12.2.2019, 22:34

Včerejší podvečer v SVČ Krnov byl věnován přípravám na Valentýna, konkrétně pečení valentýnských cupcaků. Kuchyň opět praskala ve švech, účastníci si pod vedením cukrářky Jany Adamové napekli několik kousků dortíků, které si následně ozdobili a odnesli domů svým milovaným. A že jim museli udělat radost, se můžete přesvědčit sami 😉

Vytvořeno: 25.1.2019, 14:17

Včera večer 24. 1. jsme společně s Dominikou Gawliczkovou procestovali 8 zemí Jižní Ameriky. Atmosféra byla příjemná, svou poutavou přednášku zakončila Dominika autorským čtením úryvku ze své knihy.

Vytvořeno: 23.1.2019, 14:07

Lednovou Tvořivou sobotu 19. 1. 2019 ovládly kočky. Ateliér praskal ve švech, účastníci si vyrobili keramické čtyřnohé mazlíčky různých tvarů a rozměrů. Mrkněte se, jak se jim dařilo…

Další Tvořivá sobota nás čeká 16. 2. 2019. Připravili jsme si pro vás výrobu šperků Tiffany technikou.

Kapacita míst je omezena a kurz je již téměř naplněn, rezervujte si proto včas své místo.

Kontakt: Ing. Jana Kleková, tel.: 775 055 218, e-mail: jana.klekova@svckrnov.cz. Těšíme se na vás.

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora