Výlet do Drážďan za Popelkou
6.2.2019, 16:54

Na prodloužený víkend 1.–3. 2. jsme se s dětmi tentokrát vypravili poznávat za české hranice, a to do německých Drážďan. První den čekala děti krátká zastávka v Praze, kde navštívily Václavské a Staroměstské náměstí, prošly se Celetnou ulicí a zhlédly Prašnou bránu. Druhý den jsme vyrazili brzo ráno do Drážďan, kde jsme si prohlédli Theaterplatz se Semperovou operou, barokní komplex Zwinger, rezidenční zámek a Frauenkirche. Odpoledne nás čekal zlatý hřeb výletu, kterou byla expozice Tři oříšky pro Popelku v zámku Moritzburg. Děti si odnášely nejen krásné suvenýry v podobě tří oříšků, ale především cenné poznatky a zážitky.
Děkujeme všem účastníkům za bezva výlet, CA Futura za průvodcovství po Drážďanech a DDM Praha 4 – Hobby centrum 4 za ubytování.

Moc jsme si to užili. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 11.4.2019, 13:15

V sobotu 6. 4. dopoledne se desítky dobrovolníků sešly v parku za městskými lázněmi, aby už popáté společně vyčistily od odpadků tuto část města, včetně břehu řeky Opavy. Akce se konala v rámci celorepublikové výzvy Ukliďme svět, ukliďme Česko a společně ji s podporou města Krnova uspořádal skautský oddíl K3, SVČ Krnov, Lesní školka Vlčí doupě a Klub českých turistů Krnov.

Vytvořeno: 11.4.2019, 12:56

V sobotu 6. 4. se v Ostravě konal turnaj v badmintonu, kam se vydaly děti ze zájmového útvaru Badminton I a II. Středisko volného času Ostrava – Moravská Ostrava pro nás připravilo přátelskou hru pro mladší i starší kategorii hráčů, které se zúčastnilo celkem osm dětí z Krnova. Děti však strávily sobotní dopoledne nejen soutěžením v badmintonu, ale i hraním dalších zábavných míčových aktivit. Tímto bychom chtěli poděkovat Středisku volného času v Moravské Ostravě a těšíme se na další spolupráci.

Vytvořeno: 8.4.2019, 13:01

V neděli 31. 3. se v Opavě konalo regionální kolo Moravskoslezského kraje taneční soutěže CZECH DANCE MASTERS pod záštitou CDO – České taneční organizace, na které nás reprezentovaly taneční skupiny Flash, The Plaki, Calipso dance a Dance4life. Děvčata ze skupiny Flash junior pod vedením Aničky Smékalové soutěžila v kategorii Street dance s formací „Wierdo“ a umístila se na krásném bronzovém místě. Za hlavní věkovou kategorii bojovala taneční skupina The Plaki pod vedením Jany Matějkové a Renči Kotasové, kde obsadila 2. místo s formací „Tak jde čas“. Děti soutěžící za Calipso dance, z nichž některé jely na taneční soutěž poprvé, si vytancovaly v kategorii Hobby street 4. místo s formací „Kolega z lega!“, jejíž tvůrcem je vedoucí taneční skupiny Aleš Grygar s Elenou Dimitriu. Juniorští tanečníci Calipso dance nás reprezentovali v kategorii Street dance s formací „Reborn“, kterou sestavili vedoucí Rosťa Liška a Zuza Bučková a která jim vynesla 2. místo. Nejstarší tanečníci pod vedením Aleše Grygara v kategorii Street dance II. liga dospělých uspěli s formací „Play without rules“ na rovněž stříbrné příčce. 1. místo si vytančili v kategorii Hobby street II. ligy dospělých s formací „Bylo nás 9“, jež byla vytvořena kolektivem. Medaile si v neposlední řadě vysloužila i děvčata z taneční skupiny Dance4life, která obsadila 2. místo v kategorii Disco dance. Všichni naši soutěžící postoupili na mistrovství Moravy, které se bude konat v 13.–14. 4. 2019 v Olomouci.

Gratulujeme a držíme palce!

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora