ZÚ Calipso dance a jejich Skokan roku
23.6.2020, 10:14

Ve čtvrtek 11. 6. 2020 se účastníci kroužku Calipso dance loučili nejen s tímto školním rokem, ale i se svými lektory. V průběhu posledního tréninku byl tradičně vyhlášen tzv. Skokan roku. Tím je určen vždy jeden člen z každé věkové kategorie a je posuzován podle toho, jaké pokroky v průběhu školního roku udělal. Letošními skokany se stali Alžbětka Juříčková, Verča Štefelová a Ondřej Kavan a my jim velice gratulujeme!
Následně společně shlédli i různé soutěžní choreografie z minulých let, aby společně zavzpomínali. Nechybělo ani karaoke a loučení s Alešem Grygarem, který již od září 2019 zacvičoval budoucí lektorky, aby převzaly fungování taneční skupiny za něj i za Elenu Dimitriu. Od září se tedy kategorie dětí může těšit na Bereniku Radvákovou a kategorie juniorů a hlavních na Elišku Baránkovou, jako pomocná síla bude s holkami držet skupinu pohromadě i Dita Lipoldová.

Děti si nyní užívají zasloužený odpočinek a čerpají nové síly na další školní rok, který bude bezpochyby opět plný nápadů a nových kroků.

Těšíme se i na nové členy! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 27.7.2020 , 22:41

Ve dnech 13.–22. 7. 2020 se již po druhé konal v Kunčicích u Starého Města pod Sněžníkem náš pobytový tábor. Tentokrát jsme se přesunuli v čase a zavítali do středověku ke dvoru královny Jovanky. Vyráběli jsme si rytířskou zbroj, zdokonalovali se v jízdě na koni a osvojovali si rytířské ctnosti. Zavítaly k nám vzácné návštěvy z Krnova – Společenství Severských Pánů a lektoři z kroužku Lukostřelby z SVČ Krnov, které pro nás připravily bohatý program. Na jejich počest jsme uspořádali středověký bál, kde pážata předvedla středověký tanec a zahrála dvorní divadlo. Na závěr nás čekalo pasování na rytíře a středověký jarmark.

Všichni jsme si to moc užili a už teď se těšíme na příští léto a další pobytový tábor.

Jana, Jitka, Martin a Adam

Vytvořeno: 20.7.2020 , 22:10

Tento týden 13. – 17. 7. 2020 proběhl již tradiční tvořivý příměstský tábor Šikulové I. Téma týdne bylo „zpátky do pravěku“ a proto jsme vyráběli praptáky, maxi světlušky, šperky ze zubů pravěkých zvířat, hliněné misky, pravěké zbraně a mnoho dalších věcí a také jsme se zúčastnili velké lovecké výpravy zakončené táborákem.

Vytvořeno: 14.7.2020 , 22:12

Jelikož se nám v době kamenné líbilo, vypravili jsme se tam spolu s dětmi z příměstského tábora Doba kamenná 2 znovu, a to v týdnu od 7. 7. do 10. 7. 2020. Společně jsme poznali dobovou řeč a zdejší život, naučili se mnoho užitečného k přežití v přírodě, a dokonce i ulovili mamuta. Opět jsme si ověřili, že v této době byla zapotřebí dobrá fyzická zdatnost. Ale tu my naštěstí máme! Bylo nám krásně, tak co třeba zase příští rok? Těší se na vás Kámen. 🙂

Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora