ZÚ Modeláři na Petrově rybníku
15.6.2020, 19:11

V pátek 12. 6. 2020 se členové kroužku Modeláři rozloučili s letošním školním rokem stylově. Pod vedením zkušeného lektora Vladimíra Čermáka si na Petrově rybníku vyzkoušeli plavby dálkově ovládaných lodí.

Kroužek Modeláři otevíráme i příští rok a všechny nové zájemce zveme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky co by vás mohly zaujmout
Vytvořeno: 23.6.2020 , 10:14

Ve čtvrtek 11. 6. 2020 se účastníci kroužku Calipso dance loučili nejen s tímto školním rokem, ale i se svými lektory. V průběhu posledního tréninku byl tradičně vyhlášen tzv. Skokan roku. Tím je určen vždy jeden člen z každé věkové kategorie a je posuzován podle toho, jaké pokroky v průběhu školního roku udělal. Letošními skokany se stali Alžbětka Juříčková, Verča Štefelová a Ondřej Kavan a my jim velice gratulujeme!
Následně společně shlédli i různé soutěžní choreografie z minulých let, aby společně zavzpomínali. Nechybělo ani karaoke a loučení s Alešem Grygarem, který již od září 2019 zacvičoval budoucí lektorky, aby převzaly fungování taneční skupiny za něj i za Elenu Dimitriu. Od září se tedy kategorie dětí může těšit na Bereniku Radvákovou a kategorie juniorů a hlavních na Elišku Baránkovou, jako pomocná síla bude s holkami držet skupinu pohromadě i Dita Lipoldová.

Děti si nyní užívají zasloužený odpočinek a čerpají nové síly na další školní rok, který bude bezpochyby opět plný nápadů a nových kroků.

Těšíme se i na nové členy! 🙂

Vytvořeno: 23.6.2020 , 9:29

Ve středu 17. 6. 2020 se účastníci kroužku Malaika loučili s tímto školním rokem a rozhodli se to pojmout letos netradičně. Pod vedením Jany Tesárkové vyrazila děvčata na Laser game v Dubnici nedaleko Krnova. Všechna si užila spousty zábavy a zároveň si i zasportovala. Děti si nyní užívají zasloužený odpočinek a čerpají nové síly na další školní rok, který bude bezpochyby opět plný nápadů a nových kroků. Těšíme se i na nové členy! 🙂

Vytvořeno: 11.6.2020 , 13:06
Tereza Jeřábková je pedagog volného času a vede společně s Vojtou Musilem zájmový útvar Atletika. Připravili si pro vás 7 denní program pro začínající běžce pod názvem ,, Jak začít s během“, zde je jejich 4. díl.
Sledujte nás na Facebooku a nic vám neunikne
Nelze zobrazit Facebook okénko. Máte vyplé Marketing & Social cookies.
Sponzoři a mediální podpora